У колишній промзоні ЗІЛ в Москві побудують МФК зі скляними фасадами


Опубликованно 07.12.2017 04:26

У колишній промзоні ЗІЛ в Москві побудують МФК зі скляними фасадами

Багатофункціональний комплекс зі скляними фасадами побудують на Нагатинской вулиці в реорганізованій промзоні ЗІЛ. Про це повідомляє сайт Архітектурного ради Москви.

Загальна площа комплексу «Ялинки Парк» складе понад 60 тис. кв. м, з яких 30 тис. кв. м займуть офіси, близько 7 тис. кв. м, торгові приміщення, понад 2,6 тис. кв. м — кафе і ресторани, пояснюється в публікації. Проектом МФК передбачена реконструкція трьох старих корпусів Державного наукового центру з антибіотиків (ГНЦА) площею 17 тис. кв. м. У них планують надбудувати один поверх і розмістити офіси і готельні номери, уточнюється в матеріалі.

Центральне місце в комплексі займе зберігся пам'ятник міського середовища 50-х років минулого століття — перший корпус ГНЦА. Двір перед будівлею зі зростаючими в ньому рідкісними породами дерев буде відкритий з фронту вулиці. Замість існуючого забору з'являться прозорі торгові павільйони і кафе, випливає з публікації.

Крім реконструйованих будівель в промзоні планується побудувати новий корпус площею 44,5 тис. кв. м з двома великими атриумами. На першому і другому поверхах розмістяться торгові приміщення, кафе і фітнес-центр з басейном. На поверхах з третього по сьомий — офіси, а на рівні четвертого поверху запроектована експлуатована покрівля. У МФК також розташується дворівневий підземний паркінг на 535 машино-місць, ще 97 паркувальних місць передбачено на відкритій автостоянці, говориться в матеріалах Архсовета.

У липні повідомлялося, що в промзоні ЗІЛ побудують парк за проектом голландського ландшафтного дизайнера і урбаніста Джері ван Ейка. У парку розташуються спортивні та дитячі майданчики, ставок, 12 павільйонів торгівлі і сцена для проведення громадських заходів.Категория: Недвижимость