Керуючі компанії будуть штрафувати за помилки в платіжках ЖКГ


Опубликованно 12.01.2018 00:19

Керуючі компанії будуть штрафувати за помилки в платіжках ЖКГ

Держдума РФ розробляє механізм стягування штрафів за помилки, допущені в платіжних документах за житловим і комунальним послугам. Про це заявила голова комітету з житлової політики і ЖКГ Галина Хованська, пише «Інтерфакс-Нерухомість».

За неправильно нараховані платежі за послуги ЖКГ з керуючих компаній будуть стягувати штрафи у розмірі 50% від суми рахунку, розповіла Хованська, додавши, що такі помилки з боку керуючих організацій — не рідкість.

Раніше в Держдуму був внесений законопроект, що пропонує ввести штрафи для управлінців, що порушують ліцензійні вимоги з управління багатоквартирними будинками: для посадових осіб — від 100 тис. до 250 тис. руб. або дискваліфікація на строк до трьох років, для індивідуальних підприємців — від 300 тис. до 350 тис. руб. або дискваліфікація на строк до трьох років, для юридичних осіб — від 300 тис. до 350 тис. руб.

Крім того, до розгляду у другому читанні готується законопроект, що передбачає обмеження дії ліцензій для керуючих компаній. Після його прийняття ліцензії будуть діяти п'ять років, а потім їх необхідно заново підтверджувати. Раніше ліцензії видавалися безстроково.Категория: Недвижимость