Влада Москви заявили про відсутність впливу реновації на вартість житла


Опубликованно 11.02.2018 03:02

Влада Москви заявили про відсутність впливу реновації на вартість житла

Влада Москви вважають, що введення нового житла за програмою реновації не зробить істотного впливу на вартість квадратного метра. Про це заявив заступник голови Москомстройинвеста Олександр Гончаров на конференції «Комерсанта».

«Реновація розрахована на 15 років і не зробить істотного впливу на вартість житла в столиці. Ми не розраховуємо на зниження цін», — сказав чиновник.

Вже сьогодні місто реалізує надлишки квартир в будинках, побудованих по соціальним програмам, через аукціони, що не впливає на середні ціни на житло в Москві, пояснив Олександр Гончаров. В першу чергу на зниження цін в новобудовах впливає зростаюча конкуренція на ринку і зниження ставок по іпотеці, зазначив заступник голови Москомстройинвеста.

Перша хвиля переселення з хрущовок буде вестися на бюджетні кошти, і на ринок не надійдуть надлишки, запевняє Гончаров.

В цілому за програмою реновації планується будувати на 10-20% більше житла, ніж це необхідно для переселення мешканців п'ятиповерхівок, резюмував керівник департаменту розвитку нових територій Москви Володимир Жидкин.

Раніше влада повідомляла, що надлишки житла в будинках, побудованих в рамках програми реновації, будуть продаватися за ринковими цінами. Житло на продаж з'явиться не раніше ніж через три-чотири роки, його обсяг не перевищить 5% продажів від всього ринку, заявляв голова Москомстройинвеста Костянтин Тимофєєв.Категория: Недвижимость