У Китаї дрони нелегально перевезли Айфонів на $8 млн


Опубликованно 14.04.2018 03:35

У Китаї дрони нелегально перевезли Айфонів на $8 млн

Громадяни КНР прекрасно знають, що вартість iPhone в спеціальному адміністративному районі Гонконгу значно нижче, ніж на прилавках материкового Китаю.

Саме цим фактом нерідко користуються контрабандисти. Абсолютний антирекорд до сьогоднішнього дня оцінювався в кількості нелегально завезених смартфонів на суму в $150 тис.

Але одна з злочинних угруповань вирішила перевершити всі побоювання правоохоронних органів. З допомогою дронов і безпілотників заповзятливим контрабандистам вдалося перевести айфонів на суму $79.8 млн

Зараз поліція заарештувала 26 підозрюваних. Згідно попереднього розслідування, безпілотники використовувалися для перевезення відремонтованих iPhone з Гонконгу на материковий Китай. Дронам необхідно було подолати близько 200 метрів.

За весь час організованої пересилання пристроїв, злочинцям вдалося перевезти до 15 000 смартфонів. Працювали контрабандисти після півночі.

Тепер правоохоронні органи Китаю ведуть розслідування і з'ясовують, хто ж з підозрюваних дійсно причетний до злочину.Категория: Новости