Бюджет Москви отримав понад 1,34 млрд руб. податків з орендних квартир


Опубликованно 16.04.2018 01:25

Бюджет Москви отримав понад 1,34 млрд руб. податків з орендних квартир

У 2017 році власники орендних квартир заплатили в бюджет Москви більш 1,34 млрд руб. податкових платежів. Цей показник на 20% більше надходжень 2016 року. Про це повідомила заступник мера Москви з питань економічної політики та майново-земельних відносин Наталія Сергуніна, йдеться у прес-релізі департаменту.

Всього за минулий рік у столиці було подано 26,5 тис. податкових декларацій та придбано майже 2,2 тис. патентів на здачу житла в оренду, наголошується в прес-релізі.

У столичному департаменті економічної політики відзначають особливе зростання кількості придбаних патентів - понад 11 % у порівнянні з 2016 роком. «Позитивна динаміка спостерігається вже тривалий час. Це показник того, що свідомість городян, їх відповідальність за власне майно зростає, — зазначив керівник департаменту економічної політики і розвитку міста Володимир Єфімов.

Столичний ринок оренди масштабний, тому московському урядові належить подальша робота по його легалізації спільно з податковими органами та органами правопорядку, додав Володимир Єфімов.

Програма з легалізації столичного ринку оренди була запущена в столиці у вересні 2012 року. Раніше «РБК-Нерухомість» писала, як легально здати квартиру і сплатити податки.Категория: Недвижимость