Пошта Gmail отримала штучний інтелект


Опубликованно 13.05.2018 01:40

Пошта Gmail отримала штучний інтелект

Крім легкого візуального редизайну, в новому Gmail представлений набір нових функцій штучного інтелекту: наприклад, відкладання листів на потім, спонукання користувачів відповідати на повідомлення, на які потрібен терміновий відповідь, а також допомога у вигляді заготовлених відповідей, які заощадять час.

Отримала оновлення і сторона безпеки. Зрештою, Google збирається згодувати всі ваші дані штучного інтелекту. Алгоритм машинного навчання буде перевіряти кожне вхідне повідомлення і попереджати користувачів про можливу загрозу за допомогою тривожних знаків, які неможливо пропустити.

До чого все це? Хоча багато з цих функцій вже давно доступні в пошті Google, тепер нові інструменти потраплять в руки 1,4 мільярда користувачів Gmail (просто уявіть собі це число). Google отримає доступ до величезних покладів інформації, і деяким це сподобається.

Також додані нові фішечки для мобільних пристроїв на зразок высокоприоритетных повідомлень, які допоможуть вам залишатися зосередженими. Також Gmail почне пропонувати відписатись від розсилок, які вас давно не хвилюють.

Почати використовувати нові функції Gmail можна вже зараз. Вирушайте в налаштування (Settings) і виберіть “Спробувати новий Gmail“ (Try the new Gmail).Категория: Новости