Російських забудовників зобов'яжуть обладнати підвали проходами для кішок


Опубликованно 15.05.2018 03:50

Російських забудовників зобов'яжуть обладнати підвали проходами для кішок

Російських забудовників зобов'яжуть обладнати підвали і фундаменти багатоквартирних будинків продухами (спеціальними вікнами для циркуляції повітря і прогулянок кішок). Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на заяву заступника міністра будівництва і ЖКГ Росії Андрія Чибіси.

«Ми дозволили зберігати, навіть зобов'яжемо зберігати продухи в підвалах розміром 15 на 15 см для того, щоб кішки могли виходити з підвалу і заходити в підвал», — сказав заступник міністра 16 квітня під час інспекційної поїздки в Курськ.

Чайка додав, що «за рішенням загальних зборів власників на ці продухи може бути накладена загороджувальна сітка для забезпечення повітрообміну в підвальних приміщеннях».

Зоозахисники раніше неодноразово закликали залишати в підвалах доступ для кішок. У листопаді 2017 року в комітеті Держдуми з екології та охорони навколишнього середовища висловилися за внесення змін в технічний регламент для того, щоб заборонити закривати доступ кішок в підвали будинків, уточнюється в матеріалах Інтерфаксу.Категория: Недвижимость