У Росії запропонували збільшити податок на невикористані сільгоспземлі


Опубликованно 17.05.2018 00:40

У Росії запропонували збільшити податок на невикористані сільгоспземлі

Це значне підвищення, якщо врахувати, що ще в січні планувалося підвищити ставку до 1,5%, однак воно необхідно, підкреслив міністр. «Це має стимулювати недобросовісних власників або продавати такі землі, або вводити їх в обіг. Без цього неможливо наростити обсяги виробництва і підвищити врожайність в країні», — зазначив Ткачов. За його словами, така міра дозволить повернути в обіг до 10 млн га занедбаних сільгоспземель, йдеться у публікації.

Іншими заходами, які також законодавчо розробляються в даний час, є спрощення процедури вилучення невикористаних земель і полегшення порядку визнання на них права муніципальної власності, уточнив міністр. Він підкреслив, що в даний час покинутими вважаються ділянки, третина площі яких заросло бур'янами, пише «РГ».

На початку березня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив Єдиного інституту розвитку житлової сфери БУДИНОК.РФ (колишнє АІЖК) продовжити роботу щодо залучення в житлове будівництво невикористовуваних земельних ділянок, що перебувають у федеральній власності. Далеко не всі відомства з легкістю розлучаються з невикористовуваними земельними ділянками, що перебувають у федеральній власності, заявив глава уряду.

Тільки в Підмосков'ї налічується 350 тис. га невикористаних сільгоспземель, повідомив у жовтні 2017 року обласний міністр сільського господарства і продовольства Андрій Разін. За його словами, влада має намір до кінця року вилучити їх у недобросовісних власників і передати тим, хто має намір використовувати ділянки за призначенням.Категория: Недвижимость