Почалося виробництво чіпів для нових iPhone


Опубликованно 04.06.2018 01:40

Почалося виробництво чіпів для нових iPhone

Про те, що TMSC, партнер компанії Apple почала виробництво нових чіпів, Bloomberg стало відомо з анонімних джерел. Видання зазначає, що новий чіпсет, ймовірно, отримає назву A12 і буде виконаний на основі 7-нанометрового технологічного процесу — такі чіпсети, як повідомляється, можуть бути менших розмірів, а також більш швидкими та ефективними, ніж 10-нанометрові чіпи, які використовуються в існуючих пристроях Apple, таких як iPhone 8 і iPhone X.

У квітні, як зазначає Bloomberg, TSMC оголосила, що почала масове виробництво 7-нанометрових процесорів, однак не повідомила, для якого партнера конкретно вони будуть проводитися.

Apple — не єдина компанія, що збирається використовувати нові 7-нанометрові чіпи. Так, про плани по виробництву таких чіпів заявила і Samsung Electronics. Південнокорейська компанія повідомила, що почне використовувати 7-нанометровий техпроцес при виготовленні чіпів пізніше в цьому році.

Цієї осені, як пише Bloomberg, Apple планує представити як мінімум три нових iPhone: більш велику версію iPhone X, оновлену модель iPhone X і недорогу модель, схожу з поточним флагманом, однак з більш дешевим LCD-екраном.Категория: Новости