У мерії Москви розповіли про прикрашання вулиць столиці до ЧС-2018


Опубликованно 10.07.2018 00:30

У мерії Москви розповіли про прикрашання вулиць столиці до ЧС-2018

Москви почали прикрашати до чемпіонату світу з футболу, про це повідомляє офіційний сайт столичної мерії. У Москві планується встановити понад 2 тис. прапорів біля великих міських трас, на площах і вздовж мостів через Москву-ріку, а також включити архітектурно-художню підсвітку на будинках-книжки на Новому Арбаті.

Прапори, які планується встановити на вулицях Москви, будуть трьох типів: із зображенням офіційного талісмана турніру вовка Забиваки, московськими пам'ятками або написами Welcome і «Ласкаво просимо».

«Прапори розмістять по 88 адресами: у центрі столиці, на великих магістралях, площах і мостах, а також на маршрутах прямування від станцій метро та зупинок громадського транспорту до стадіонів та фан-зони. З прапорів будуть складені композиції від шести до 20 метрів у висоту», — розповів заступник мера Москви Петро Бірюков.

Прапорами прикрасять Новоарбатский, Бородинський, Кримський, Великий Москворецкий, Великий Устинського, Великий Кам'яний, Великий Краснохолмский мости і Самотечную естакаду; територію біля Павелецького, Білоруського і Київського вокзалів та Комсомольську площу.

Крім того, на час проведення турніру на будинках-книжках № 11 та 19 на Новому Арбаті включать архітектурно-художню підсвітку і організують трансляцію тематичного відеоролика. Перша трансляція розпочнеться 14 червня о 21:40 і триватиме до опівночі, йдеться в повідомленні mos.ru.

Перед ЧС-2018 зміни відбуваються і в Московському метрополітені. Тут почали дублювати англійською мовою елементи навігації. До початку чемпіонату світу з футболу навігація англійською з'явиться на 34-х станціях Кільцевої лінії і всередині неї, а також на станціях поблизу стадіонів «Лужники» і «Спартак».

Матчі чемпіонату світу з футболу ФІФА — 2018 пройдуть з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії. У столиці в рамках ЧС-2018 відбудуться 12 ігор, а також церемонія відкриття та закриття турніру. Основні столичні матчі пройдуть на Великій спортивній арені «Лужники». Також «Лужники» візьмуть три матчі групового етапу, матч 1/8 фіналу, півфінал та фінал. Ще п'ять ігор турніру прийме стадіон «Спартак» — чотири матчі групового турніру і матч 1/8 фіналу.Категория: Недвижимость