Собянін виступив проти масового будівництва далеко від МКАД


Опубликованно 11.07.2018 01:40

Собянін виступив проти масового будівництва далеко від МКАД

Мер Москви Сергій Собянін виступив проти масштабного житлового будівництва на приєднаних територіях далеко від МКАД. Про це він заявив на квітневій наукової конференції у Вищій школі економіки, повідомляє Інтерфакс.

«Я принципово вважаю, нам не можна йти з масовим будівництвом далеко від МКАД. Місто розповзається, комунікації подовжуються, ефективність від такого міста знижується», — пояснив Собянін.

Крім того, масова забудова далеко від старих меж міста може привести до транспортних і екологічних проблем, вважає мер Москви.

Раніше глава столичного будкомплексу Марат Хуснуллін заявляв, що Нова Москва не буде забудовуватися висотними будинками і хмарочосами. Не всі території підходять для висотної забудови, зазначив віце-мер.

За підсумками 2017 року на території Нової Москви ввели в експлуатацію 1,4 млн кв. м житлової нерухомості. Майже 1,2 млн кв. м склали багатоповерхові будинки, ще 200 тис. — малоповерхове та індивідуальне житло. У 2018 році обсяг введеної нерухомості на приєднаних територіях може скласти близько 1,5 млн кв. м.Категория: Недвижимость