Для дронов розробили багаторазові парашути


Опубликованно 12.07.2018 01:20

Для дронов розробили багаторазові парашути

Компанія ParaZero представила нову версію парашута для мультикоптеров. Пристрій аналізує рух літального апарата і при виявленні вільного падіння вистрілює парашут, уповільнює падіння дрона для безпеки самого апарату і оточуючих. На відміну від попередньої версії, новий парашут можна самостійно укладати після використання, повідомляє DroneDJ.

Оскільки кількість використовуваних дронов постійно зростає, зростає і ризик для людей з їх боку. Наприклад, багато телеканали або студії використовують мультикоптеры для зйомки з повітря, у тому числі в містах, але при виході апарата з ладу він може впасти на людей і завдати серйозні каліцтва. З-за цього Федеральне управління цивільної авіації США (FAA), що розробило норми використання малих безпілотників, забороняє дронам літати над скупченнями людей.

Для того, щоб убезпечити людей під дроном, а також зменшити ризик пошкодження літального апарату, компанія ParaZero ще в 2016 році випустила парашут SafeAir. Тепер вона представила її оновлену версію, яку можна встановлювати як на важкі промислові безпілотники, так і на невеликі дрони, такі як DJI Phantom і Mavic Pro. Пристрій кріпиться на верхню частину корпусу апарата і під час польоту аналізує руху літального апарату. При виявленні вільного падіння або критичного нахилу апарату парашут самостійно розкривається і помітно знижує швидкість падіння дрона, тим самим захищаючи його і оточуючих від сильного удару при падінні.

Версії для різних дронов важать від 100 до 110 грамів — можна порівняти з вагою камер для мультикоптеров. Компанія заявляє, що, на відміну від попередньої моделі, користувач тепер може самостійно укласти парашут для повторного використання. Пристрій надійде в продаж влітку, але компанія називає лише приблизну ціну — кілька сотень доларів.Категория: Новости