Рух у бік літа: як отримати BMW за покупку житла


Опубликованно 12.07.2018 01:30

Рух у бік літа: як отримати BMW за покупку житла

До літнього сезону група компаній STONE HEDGE і офіційний дилер BMW «РОЛЬФ Преміум» запустили спільну акцію: при купівлі квартир в малоповерховому комплексі апартаментів Art Residence й апарт-комплекс TriBeCa Apartments всі клієнти отримають у подарунок автомобіль BMW. В акції приймає участь весь модельний ряд BMW. Модель автомобіля в подарунок залежить від вартості апартаментів. При бажанні клієнт може вибрати для себе автомобіль поліпшеної комплектації з наступною доплатою.

В акції беруть участь понад 100 квартир площею від 41 до 368 кв. м, а також два пентхауса площею 221 кв. м і 435 кв. м. «Літо — не найактивніший сезон для продажу. Ми вирішили підготуватися до цього періоду заздалегідь і розробили акцію, яка зможе стимулювати попит і інтерес до наших проектів. Більшість клієнтів, наприклад в TriBeCa Apertments, приїжджають на перегляд на автомобілях марки BMW. Саме тому ми прийшли до висновку, що цей німецький бренд як не можна краще підійде в якості нашого партнера», — говорить комерційний директор групи компаній STONE HEDGE Анастасія Малкова. Акція триватиме до 1 вересня 2018 року.

Апарт-квартал бізнес-класу TriBeCa Apartments розташований на Нижній Красносельській вулиці, 35, на кордоні Басманного і Красносільського районів, поблизу основних транспортних розв'язок. Комплекс з п'яти корпусів побудований в стилі ар-деко за проектом російської компанії Homeland Group. Тут представлені апартаменти площею від 37 до 200 кв. м зі стелями висотою до 5,5 м. У всіх квартирах встановлено панорамне скління, а з верхніх поверхів відкриваються види на історичний центр Москви. Мінімальні ціни на апартаменти в комплексі — 250 тис. крб. за 1 кв. м. Мінімальний бюджет апартаменти становить 18,4 млн руб.

Комплекс апартаментів преміум-класу Art Residence (Фото: STONE HEDGE)

Малоповерховий комплекс апартаментів преміум-класу Art Residence розташований в центрі Москви, на 3-ій вулиці Ямського Поля, 9, всього в п'яти хвилинах ходьби від станцій метро «Тверська» і «Білоруська». Тут представлені різні формати апартаментів — невеликі студії площею від 40 кв. м, дво - і трирівневі апартаменти, пентхауси з терасами і дров'яні каміни, видові мансарди, таунхауси і апартаменти з окремим входом і власним прибудинковою територією.

Апарт-квартал бізнес-класу TriBeCa Apartments (Фото: STONE HEDGE)

На внутрішній території Art Residence — вся необхідна інфраструктура, упорядкований двір з дитячим майданчиком та зонами для відпочинку. Для зручності жителів передбачений прямий виїзд на 3-ю вулицю Ямського Поля і Ленінградський проспект, минаючи житлові будинки, розташовані на першій лінії траси. Ціни в комплексі Art Residence починаються від 300 тис. руб. за 1 кв. м, а мінімальна вартість апартаментів становить 16 млн руб.Категория: Недвижимость