Рефінансування кредитів для пайовиків Urban Group запустять з 6 серпня


Опубликованно 08.08.2018 03:30

Рефінансування кредитів для пайовиків Urban Group запустять з 6 серпня

В БУДИНОК.РФ розробили програму іпотечної підтримки людей, які купили недобудовані квартири в Urban Group, йдеться в прес-релізі агентства. Підтримка полягає в рефінансуванні кредитів за більш низькими ставками — від 8,5%. Заявки на участь у програмі «Іпотека на об'єкти «Урбан Груп» можна подати з 6 серпня на сайті БУДИНОК.РФ і в центрах прийому документів учасників пайового будівництва об'єктів Urban Group.

Програма «Іпотека на об'єкти «Урбан Груп» буде діяти на всі будинки в шести житлових комплексах Urban Group: «Сонячна система», «Видатний місто», «Опалиха О3», «Митино О2», «Лайково» і «Лесобережный». Щоб стати учасником, пайовик повинен бути включений до реєстру вимог житлових приміщень Urban Group.

За умовами програми рефінансування, сума нового кредиту становить 0,5–20 млн руб. — до 85% від вартості квартири в заставі. Мінімальна ставка — 8,5% річних. Її величина буде залежати від співвідношення суми кредиту до вартості предмета застави, яким є недобудована квартира. Перекредитуватися можна на термін до 30 років, випливає з повідомлення.

Графік добудови будинків Urban Group був озвучений 23 липня на зустрічі представників Фонду захисту громадян — учасників пайового будівництва з пайовиками Urban Group.Категория: Недвижимость