Аналітики зафіксували зростання цін в новобудовах Москви


Опубликованно 09.08.2018 01:40

Аналітики зафіксували зростання цін в новобудовах Москви

Ціни на новобудови Москви зростають п'ятий місяць поспіль. У старих кордонах столиці середня вартість квадратного метра у нових квартирах (без урахування елітного сегменту) зросла з початку року на 3,3% (з 185,1 до 191,3 тис. за 1 кв. м), a в Новій Москві — на 2% (з 101,4 до 103,4 тис. руб. за «квадрат»). Про це повідомляється в надійшов до редакції дослідження онлайн-сервісу оголошень ЦІАН.

Динаміка цін «місяць до місяця» в кожному сегменті ринку новобудов рідко перевищувала статистичну похибку, але факт стійкого зростання протягом тривалого періоду свідчить про тимчасове розвороті цінового тренда, йдеться в дослідженні.

Зростання цін у січні — травні 2018 року не призвела до зниження темпів продажів на відміну від попередніх спроб забудовників за їх підвищення, відзначають аналітики онлайн-сервісу. Вони пояснюють це ефектом від низьких іпотечних ставок, при яких незначне підвищення вартості квартири для покупця не так помітно.

Крім того, весняним підвищенням цін забудовники частково відіграють новорічні знижки, які у цьому році були як ніколи високі (майже кожен великий девелопер пропонував частину своїх лотів зі знижкою більше 10%), йдеться в матеріалах ЦІАН.

У 2018 році в столиці очікується запуск рекордної кількості та обсягів новобудов, заявляли раніше експерти «Метриум Груп». Девелопери готові розпочати будівництво близько 140 житлових і апартаментних комплексів загальною площею понад 30 млн кв. м. Проте не всі ці новобудови надійдуть у продаж в 2018 році. Існуючий обсяг пропозиції на первинному ринку столиці ріелтори вже називають надлишковим.Категория: Недвижимость