LG представила свій найдорожчий смартфон


Опубликованно 10.08.2018 00:12

LG представила свій найдорожчий смартфон

LG офіційно представила смартфон V35 ThinQ з приставкою Signature Edition. Цим словосполученням корейський виробник позначає преміальну лінійку техніки, будь то смартфони або пральні машини. Як зазвичай, статус доведеться платити: мобільник оцінили приблизно в $1800.

Смартфон по начинці практично не відрізняється від своєї звичайної версії: процесор Snapdragon 845, шестидюймовый екран FullVision з OLED-матрицею і дозволом QHD+, а також 6 ГБ оперативної пам'яті. Зате вбудованого сховища доступно вже 256 ГБ.

За що майже подвійна переплата порівняно з іншими флагманами? По-перше, керамічний корпус, який повинен стерпно протистояти подряпин. По-друге, в коробці покупець знайде навушники Bang & Olufsen Beoplay H9i — повідомляється, що окремо вони коштують приблизно 500 євро. По-третє, ви отримаєте розширену технічну підтримку з особистим асистентом. По-четверте, на що йде до LG V35 ThinQ Signature Edition шкіряному чохлі можна вигравіювати хоч своє ім'я.

Смартфон буде доступний в чорному і білому кольорах. Тираж обмежений: LG випустить всього 300 моделей цієї версії.Категория: Новости