Ощадбанк займеться інвестиціями у комерційну нерухомість


Опубликованно 14.09.2018 08:14

Ощадбанк займеться інвестиціями у комерційну нерухомість

Між ТОВ «Сбербанк Інвестиції» (100%-ва «дочка» ПАТ Ощадбанк) та інвестиційною групою «РВМ Капітал» укладено угоду про співпрацю. Сторони планують спільно зайнятися реалізацією інвестпроектів у сфері комерційної нерухомості. Про це йдеться в прес-релізі Ощадбанку.

Передбачається, що компанії будуть спільно інвестувати в об'єкти з різних сегментів ринку комерційної нерухомості: офісні, торгові та складські. Це можна буде робити через новий закритий пайовий інвестиційний фонд. Але «Сбербанк Інвестиції» також розгляне можливості прямого інвестування в окремі проекти.

Частка «Сбербанк Інвестиції» не буде перевищувати 50% від розміру інвестицій, який вимагається для кожного окремого проекту, відзначають у прес-службі.

У лютому цього року структура Ощадбанку уклала найбільшу за останні шість років угоду з офісами в Москві. Компанія орендувала 38,3 тис. кв. м у бізнес-центрі Poklonka Place.

Рік тому стало відомо, що Ощадбанк отримає частку в підмосковних проектах ізраїльсько-голландського девелопера Brack Capital Real Estate (BCRE). ЗМІ повідомляли, що СБК «Прогрес» (дочірня структура банку) увійде в статутний капітал компаній, що володіють проектами BCRE — торговим центром «Вихідний» площею 27 тис. кв. м в Люберцях і складським комплексом на 40 тис. кв. м у Лобні.Категория: Недвижимость