Названі терміни запуску найдовшого маршруту метро в Москві


Опубликованно 05.10.2018 22:30

Названі терміни запуску найдовшого маршруту метро в Москві

Найдовший маршрут столичного метро, що з'єднує Некрасовку на південно-сході столиці і Рассказовку в Новій Москві, запустять у 2021 році. З такою заявою виступив заступник мера Москви по містобудівній політиці та будівництва Марат Хуснуллін, повідомляється на сайті столичного будкомплексу.

Новий маршрут об'єднає кілька ділянок Великої кільцевої лінії метро, що будується Некрасівську гілку, а також нещодавно відкритий Солнцевский радіус, уточнив віце-мер. Він зазначив, що в 2019 році планується повністю ввести в експлуатацію Некрасівську лінію метро, а в 2021-му — північно-східний ділянку Великої кільцевої лінії, що і дозволить запустити даний маршрут.

Потяги будуть ходити від станції «Рассказовка» Калининско-Солнцевського лінії, далі проїжджати по північному півкільцю БКЛ і направлятися після станції «Нижегородська» по рожевій гілці до Некрасовки, резюмував чиновник.

До 2023 року в столиці планується прокласти 135 км ліній столичного метро, побудувати 58 станцій і шість депо, повідомили столичні влади на початку року. На Великій кільцевій лінії розташуються 30 з цих станцій.Категория: Недвижимость