Забудовників і чиновників будуть штрафувати за відсутність відомостей у ЕИСЖС


Опубликованно 07.10.2018 06:20

Забудовників і чиновників будуть штрафувати за відсутність відомостей у ЕИСЖС

В Росії набула чинності вимога до забудовників і посадовим особам розміщувати відомості до єдиної інформаційної системи житлового будівництва (ЕИСЖС). За нерозміщення відповідної інформації вводиться адміністративна відповідальність. Вона поширюється і на забудовників, і на посадових осіб, пише «Російська газета»

Посадові особи, які проігнорували вимогу про розміщення інформації в ЕИСЖС, тепер можуть бути оштрафовані на 15-30 тис. руб., а забудовники — на 50-200 тис. руб. В разі повторного порушення посадові особи будуть оштрафовані на 40-80 тис. руб., а забудовники — на 200-400 тис. руб. Для чиновників також введений штраф у розмірі 50-100 тис. руб. — за видачу необґрунтованих висновків за проектами пайового будівництва, уточнюється в публікації.

ЕИСЖС створена в рамках Федерального закону від 29.07.2017 № 218-ФЗ «ПРО публічно-правовий компанії по захисту прав громадян — учасників пайового будівництва при неспроможності (банкрутство) забудовників та про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації». Оператором ЕИСЖС виступає єдиний інститут розвитку в житловій сфері БУДИНОК.РФ.

У ЕИСЖС можна отримати доступ до інформації з будь новобудові в Росії: дізнатися терміни здачі будинку, переглянути розташування на карті, оцінити інфраструктуру району, отримати правовстановлюючі документи на об'єкт будівництва. Система також містить інформацію про забудовника.Категория: Недвижимость