Зображення ноутбука Google Pixelbook потрапило в Мережу


Опубликованно 07.11.2018 00:04

Зображення ноутбука Google Pixelbook потрапило в Мережу

Мережеві джерела оприлюднили зображення, на яких, як стверджується, відображені портативні комп'ютери Google Pixelbook наступного покоління.

Чутки про те, що Google розробляє нові хромбуки Pixelbook, з'явилися минулого літа. Відомо, що до випуску готуються пристрої з кодовими іменами Atlas і Nocturne. За наявною інформацією, вони отримають трансформовану конструкцію.

Витік говорить про те, що ноутбуки Google Pixelbook наступного покоління будуть забезпечені дисплеєм з вузькими рамками. Пристрої можна буде використовувати в якості планшетів.

Видно, що як мінімум один з ноутбуків отримає клавіатуру з кнопками округлої форми. Не виключено, що користувачі зможуть від'єднувати клавіатурну базу від верхньої панелі з екраном.

Зазначимо, що оригінальний Pixelbook обладнаний 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 2400 ? 1600 пікселів. Екран можна обертати на 360 градусів. В оснащення входять процесор Intel Core i5 або i7, до 16 Гб оперативної пам'яті і SSD об'ємом до 512 Гбайт.

Таким чином, можна припустити, що нові ноутбуки Pixelbook також будуть покладатися на апаратну платформу Intel. Швидше за все, комп'ютери отримають чіп Core восьмого покоління. Офіційний анонс пристроїв очікується на презентації в Нью-Йорку, яка відбудеться 9 жовтня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Google запатентував ноутбук з двома дисплеями.Категория: Новости