Боксер Мейвезер купив особняк в Лас-Вегасі за $10 млн


Опубликованно 05.12.2018 00:26

Боксер Мейвезер купив особняк в Лас-Вегасі за $10 млн

Чемпіон світу з боксу американець Флойд Мейвезер купив особняк, побудований в 2018 році на заході Лас-Вегаса, за $10 млн (655 млн руб.). Про це повідомляє портал пошуку нерухомості Realtor.com.

Садиба площею 24 тис. кв. футів (2,2 тис. кв. м) своїм розмахом нагадує готель. На території розташований особняк площею 16 тис. кв. футів (1,6 тис. кв. м) з підземним гаражем та 13 ванними кімнатами, а також два гостьових будинки, басейн і виноградник, випливає з публікації.

Боксер придбав садибу, щоб з ним залишився жити його 17-річний син Сіон. Колишня дружина Мейвезера хоче, щоб підліток переїхав до неї в Лос-Анджелес, пояснюючи це тим, що спортсмен і за сумісництвом власник стриптиз-клубу The Girl Collection нічого хорошого сина не дасть, так як в мережі регулярно з'являються його фотографії з неодетыми жінками, йдеться в замітці.

Боксер заявляє, що у Вегасі він зможе познайомити Сіону із впливовими людьми, які в майбутньому допоможуть йому з працевлаштуванням. Поки йдуть судові розгляди з цього питання, батько з сином будуть жити в новому розкішному особняку, пише видання.Категория: Недвижимость