У Москві впорядкують територію Черкізовського ставка


Опубликованно 11.01.2019 00:34

У Москві впорядкують територію Черкізовського ставка

Столична влада впорядкують набережну Шитова і територію Черкізовського ставка, розташовані на сході міста. Проектні зображення благоустрою опублікував офіційний сайт московської мерії.

Площа благоустрою на набережній Шитова і навколо Черкізовського ставка становить понад 20 га. Концепція майбутніх змін підготовлена з урахуванням думки місцевих жителів (громадські обговорення планується провести в грудні цього року), затверджується на mos.ru.

Фото: mos.ru

Навколо ставка пропонують створити два дерев'яних настилу на палях: уздовж західної, південної та південно-східної частин берега. Існуючий міст через ставок планується відремонтувати. Також будуть реконструйовані причал і тераса, розташовані в західній частині Черкізовського ставка, і фонтан, у якого замінять форсунки і труби, що подають воду. Вечорами біля фонтану включатимуть підсвічування. На березі водойми можуть з'явитися пірс і елінги для зберігання гребних човнів (каяків). По сусідству з пірсом розміститься зона відпочинку з гамаками і альтанками.

Фото: mos.ru

У північній частині Черкізовського ставка планується облаштувати гидробиоплато — на дні мілководої ділянки будуть висаджені водні рослини. Західну частину території ставка зроблять орієнтованої на сімейне дозвілля, тут відремонтують дитячі та спортивні майданчики. На майданчику для вигулу собак покладуть нове покриття і встановлять обладнання для дресирування.

Фото: mos.ru

Всю територію влади обіцяють додатково озеленити. Це дозволить відокремити прогулянкову зону вздовж дерев'яної набережної від проїжджої частини. Висвітлювати місцевість в темний час доби будуть стилізовані під історичні ліхтарі.Категория: Недвижимость