У центрі Москви: 3 новобудови з яскравою архітектурою


Опубликованно 10.02.2019 00:30

У центрі Москви: 3 новобудови з яскравою архітектурою

Центр Москви продовжує забудовуватися елітним житлом: девелопери ведуть нове будівництво та реконструюють старі будівлі, намагаючись привернути увагу найвибагливіших покупців. Оригінальна архітектурна концепція сьогодні — один з головних двигунів ринку дорогого житла, і забудовники змагаються, запрошуючи для розробки своїх проектів провідні російські і зарубіжні архітектурні бюро.

«РБК-Нерухомість» розповідає, якими будуть три житлових комплексу з дуже яскравою архітектурою.

Апарт-комплекс Tatlin Apartments

Споруджуваний в Басманному районі апарт-комплекс Tatlin Apartments (девелопер — VESTA Development) — проект, розроблений російським бюро Architects of Invention. Архітектори запропонували реконструювати будівлю колишньої телефонної станції на Бакунинской вулиці, збудованої у стилі конструктивізму. Втручання в конструктив будівлі виявилося радикальним — споруда отримала додатковий скляний обсяг, який розмістився на покрівлі.

Клубний будинок «Резиденція на Всеволожском»

Клубний будинок «Резиденція на Всеволожском» (девелопер — «Лідер-Інвест») — новий преміальний проект в одному з найдорожчих районів Москви, Хамовниках. Будівля в стилі ар-деко, спроектоване московським архітектурним бюро «Мезонпроект», будується в самому центрі «золотої милі», між Остоженкой і Пречистенкой. Як обіцяють архітектори, воно впишеться в історичну забудову. Відмітні особливості архітектури будинку — багатий орнамент, що прикрашає кам'яні фасади, ковані елементи, барельєфи, панорамні вікна і французькі балкони.

Багатофункціональний комплекс Red7

Голландське бюро MVRDV, що входить в топ-10 кращих архітектурних компаній світу, розробило незвичайне для Москви растрові будівля, що будується на розі Садовій-Спаській вулиці і проспекту Академіка Сахарова. Багатофункціональний комплекс з преміальними апартаментами Red7 (девелопер — група компаній «Основа») стане першим за довгий час новобудовою, яка розташується прямо на Садовому кільці. Автори проекту розраховують, що Red7 стане новою визначною пам'яткою Садового кільця в районі Червоних Воріт.

Підписуйтесь на сторінки «РБК-Нерухомості» в соцмережах Facebook, «ВКонтакте», Twitter, Youtube.Категория: Недвижимость