Недвижимость

Як витягти максимум: продаж об'єктів комерційної нерухомості

Продаж великого активу нерухомості (торгівельного центру, офісної будівлі, готелі, об'єкта незавершеного будівництва або земельної ділянки) в значній мірі відрізняється від реалізації невеликих об'єктів і площ, коли досить розмістити оголошення в онлайн-базах. Особливість полягає в пошуку покупця для такого нерухомого активу та його правильному позиціюванні... ( подробнее )

Рада намерена разрешить продать дом государственных предприятий на своих работников

Бизнес-новости: Верховная Рада приняла в 1-м чтении, жилищной приватизации государственных предприятий их работниками.

Верховная Рада приняла в первом чтении законопроект № 3131 О внесении изменений в статью 11 Закона "об управлении объектами государственной собственности" для упорядочения процедуры отчуждения субъектами хозяйствования... ( подробнее )

Зубко ожидает, что инвестиции в ЖКХ на 50 миллиардов долларов

Бизнес-новости: министр регионального развития Геннадий Зубко заявил, что на модернизацию ЖКХ в области энергоэффективности направят $ 50 миллиардов.

Модернизации коммунальных предприятий и проектов по повышению энергоэффективности составляет около 50 млрд долларов, которые могут быть привлекательными для европейских партнеров. На этом... ( подробнее )

У Москві почалися літні відключення гарячої води

Профілактичні відключення гарячої води в московських житлових будинках почалися в четвер, 10 травня, і триватимуть до 25 серпня. Тривалість відключень не перевищить десяти днів. Про це йдеться на сайті «Московської об'єднаної енергетичної компанії» (МОЭК).

Відключення води пов'язані з проведенням профілактичних робіт на мережах гарячого... ( подробнее )

Вибираємо район: що потрібно знати про Капотне перед покупкою квартири

Район Капотня входить до складу Південно-Східного адміністративного округу Москви і більше відомий москвичам по розташованому там нафтопереробного заводу. Забудова в районі переважно стара, новобудов тут немає. За оцінками ріелторів, житло в Капотне попитом не користується. На вторинному ринку також мало пропозицій, а середні ціни — одні з найнижчих... ( подробнее )

Гройсман спрогнозировал, как монетизация субсидий будет изменить систему социальных выплат

Бизнес-новости: премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что с 1 января 2018 года, люди будут получать деньги, чтобы заплатить за коммунальные услуги, и сами будут ими распоряжаться.

Монетизация субсидий позволит повысить адресность льгот, сделает невозможным злоупотребления в этой сфере и обеспечить прозрачность процесса социальной... ( подробнее )

Должников по служит местом Киева платить штрафы

Бизнес-Новости: Киевляне с задолженности по уплате услуг водоснабжения, с 1 января 2019 года, наложить штраф в размере 0,01% от общей суммы задолженности, а также доставляли гранта.

Жители Киева, задолженности по оплате услуг водоснабжения, с 1 января 2019 года уплатить штраф в размере 0,01% от суммы долга за каждый день просрочки платежа,... ( подробнее )

У Москві показали дизайн двох нових станцій метро

У Москві назвали переможців міжнародного конкурсу на дизайн двох станцій Великої кільцевої лінії (БКЛ) столичного метрополітену — «Кленовий бульвар» і «Нагатінський затон», повідомляє прес-служба Моськомархитектури.

Автори переможних проектів не просто запропонували цікаві концепції, вони зуміли знайти ідеальний баланс між технологічністю,... ( подробнее )

5 симпатичних підмосковних дач в оренду не дорожче ?40 тис.

Будинок з двома спальнями, душем і верандою в престижному дачному селищі Кратово

Кратово, вул. Котовського Будинок 90 кв. м

Раменський р-н, Бронниці, с. Никоновское, Колгоспна вул., 35

Будинок 65 кв. м

Будинок в скандинавському стилі в сосновому лісі в екологічно чистому районі Підмосков'я

Джерела,... ( подробнее )

Московський рантьє: як легально здати квартиру і сплатити податки

Ринок оренди столичного житла поступово виходить із сірої зони. За дев'ять місяців 2017 року в бюджет Москви, за останніми даними департаменту економічної політики та розвитку міста, було заявлено 1,3 млрд руб. податкових платежів, що на 15% перевищує обсяги 2016 року. Всього подано понад 25 тис. податкових декларацій та придбано майже 2 тис. патентів.

Щороку... ( подробнее )