Недвижимость

«У Москві ще мінімум п'ять років будуть будувати житло за старими правилами»

Влада Москви видали забудовникам дозволів на будівництво близько 21 млн кв. м житла. Близько 70% з цих проектів будуть зводитися і продаватися за старими правилами. За оцінкою глави Москомстройинвеста Костянтина Тимофєєва, до повного переходу на проектне фінансування девелопери ще п'ять-шість років будуть будувати проекти за старими правилами.

Також... ( подробнее )

Північне літо і полярне сяйво: якою буде станція метро «Беломорская»

На Замоскворецькій лінії столичного метро закінчується будівництво нової станції «Беломорская», яка буде розташована між діючими станціями «Річковий вокзал» і «Ховрино». Станцію відкриють до кінця цього року, зараз закінчуються обробка і монтаж інженерного обладнання, повідомляє сайт будкомплексу Москви.

Ім'я станції дала однойменна вулиця... ( подробнее )

Open space для миллениалов: як виглядає офіс креативного агентства

Креативне комунікаційне агентство DPG на початку цього року переїхало в новий офіс на північно-сході Москви. У компанії вирішили переглянути традиційну структуру робочого простору і створити офіс, однаково зручний як для співробітників, більшість яких належить до покоління миллениалов, так і для клієнтів. Вирішити завдання взялося московське архітектурне... ( подробнее )

У Росії може з'явитися нова категорія житла

У російському законодавстві може з'явитися поняття старого житла і перелік його критеріїв. Відповідні дані містяться в робочій версії проекту Мінбуду Росії щодо розселення аварійного житлового фонду, повідомляють «Известия».

Згідно з документом, старим вважається житло, у якого обмежено працездатний технічний стан будівельної конструкції... ( подробнее )

Джастін Бібер купить будинок актриси Демі Ловато

Американський поп-співак Джастін Бібер і його дружина Хейлі Болдуін планують купити будинок актриси Демі Ловато в Лос-Анджелесі за $8,9 млн (584,9 млн руб.). Про це повідомляє сервіс з пошуку нерухомості Realtor.com.

Ловато мало не померла в цьому будинку від передозування наркотиків, після цього вона відчуває сильний стрес, коли знаходиться... ( подробнее )

У Москві відреставрують будинок готелю «Радянська»

У Москві відреставрують 200-літній будинок, в якому розташований готель «Радянська», ресторан «Яр» і театр «Ромен». Дозвіл на проведення науково-дослідних і вишукувальних робіт в будівлі видало Мосгорнаследие. Про це повідомляється на офіційному сайті столичної мерії.

Будинок на Ленінградському проспекті було спроектовано в XIX столітті,... ( подробнее )

Знайти і заселити: про що потрібно пам'ятати, відкриваючи хостел

Хостели (від англійського hostel — «гуртожиток») — відносно новий формат для російського ринку нерухомості. У Москві діє кілька сотень таких об'єктів, які надають своїм постояльцям недороге тимчасове житло — як правило, мова йде про спальне місце без додаткових зручностей в кімнаті.

Інтерес до таких проектів зростає, відзначають ріелтори,... ( подробнее )

Ріелтори виявили нетипові для ринку житла в ЦАО Москви показники

На ринку вторинного житла в центральних районах Москви склалася нетипова ситуація — про неї розповіли аналітики компанії «Інком-Нерухомість» (дослідження є у розпорядженні редакції). На зростаючому активному ринку пропозиція, як правило, стрімко убуває на тлі великого попиту на квартири. Відповідно, зворотний процес спостерігається на падаючому або... ( подробнее )

Зберегти або заробити гроші: 10 фактів про інвестиції в нерухомість

Вперше за останні три роки на столичному ринку нерухомості знову з'явилися інвестори, які мають намір конвертувати свої заощадження в квадратні метри, помітили ріелтори. У серпні 12% угод на вторинному ринку були саме інвестиційними.

Експерти розповіли «РБК-Нерухомості», в які об'єкти сьогодні вигідно вкладати. Все про актуальні тенденції... ( подробнее )

Прощай, квартира: чим небезпечна купівля житла у власників з боргами

На вторинному ринку нерухомості досить багато «небезпечних» квартир, придбання яких може обернутися проблемами для нового власника. Це об'єкти з нечистою юридичної історією, з неврахованими правами неповнолітніх, успадковане житло. До даної категорії відносяться також квартири, продавці яких накопичили багато боргів.

Про те, які ризики... ( подробнее )