Недвижимость

Скільки коштують дачі та котеджі в Підмосков'ї цієї осені

Ринок заміської нерухомості Підмосков'я ніяк не оговтається від кризи. Вже кілька років поспіль триває зниження середнього чека покупки дач, котеджів і таунхаусів, а їхня пропозиція зростає, що говорить топ-менеджер ріелторського агентства «Міель-Мережа офісів нерухомості» Світлана Вольська.

Керівник аналітичного центру компанії «Інком-Нерухомість»... ( подробнее )

Росія планує відкрити в Сирії виробництво будматеріалів

Росія планує організувати виробництво будматеріалів в Сирії. Про це заявив міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров, повідомляє «РІА Нерухомість».

Вироблені будматеріали будуть використовуватися на місцевому ринку, пояснив міністр. Він нагадав, що Росія давно співпрацює з Сирією — постачає туди дорожньо-будівельну техніку. Зараз... ( подробнее )

Аналітики спрогнозували зростання пропозиції новобудов у Москві в два рази

Сукупний обсяг пропозиції новобудов Москви за підсумками серпня становив 3,9 млн кв. м. В найближчому майбутньому на ринок може вийти ще 5,3 млн кв. м житла, дозволу на будівництво якого видано столичною владою у цьому році. Таким чином, пропозиція новобудов у Москві може зрости удвічі навіть з урахуванням поглинання існуючого пропозиції. Такий прогноз... ( подробнее )

Встигнути до 1 листопада: ФНП роз'яснила правила отримання податкових вирахувань

Вирахування з податку на майно застосовуються автоматично — власникам не потрібно писати ніяких заяв. Таке роз'яснення дала Федеральна податкова служба (ФПС) у відповідь на розсилку в соціальних мережах і месенджерах, закликають росіян встигнути написати заяви на відрахування до 1 листопада.

Згідно з Податковим кодексом Росії, при обчисленні... ( подробнее )

Арешт і конфіскація: як купити нерухомість з великим дисконтом

Купівля заставної нерухомості банків може стати вигідним підприємством. Але в ще більшому виграші можуть залишитися покупці конфіскованого та арештованого житла і власності.

Практика покупки таких квартир, будинків і землі придбала популярність порівняно недавно, розповідає юрисконсульт офісу «Таганське» департаменту вторинного ринку «Інком-Нерухомість»... ( подробнее )

Яке житло купують росіяни в Грузії і скільки воно коштує. Відео

Туристичний потік росіян до Грузії зростає щороку. У 2017-му цю закавказьку країну відвідало 1,4 млн туристів з Росії, що на 30% більше, ніж в 2016-м. Такі дані містяться у звітах Міністерства туризму Грузії. Найпопулярніші місця для відпочинку росіян в цій країні — столиця Тбілісі і чорноморський курорт Батумі. Остання локація стала популярною у... ( подробнее )

Експерти розповіли про зниження попиту на новобудови в Москві

Попит на новобудови в серпні 2018 року зменшився на 3% порівняно з липнем. Про це повідомляють аналітики ріелторської компанії «Метриум» у прес-релізі.

Зниження відбулося через зменшення кількості договорів пайової участі на нежитлові приміщення. У серпні було придбано 1,7 тис. таких приміщень, тоді як місяцем раніше — 2,3 тис. Настільки... ( подробнее )

У Нову Москву приходять житлові комплекси бізнес-класу

З кожним роком Нова Москва активно розвивається, слідом за цим і ринок нерухомості тут стає більш затребуваним серед покупців. Сюди вже прийшли дві гілки метро — Сокольническая і Солнцевська, будуються нові дороги, реконструюються Калуське та Київське шосе. Протягом п'яти років буде побудовано близько сотні закладів соціальної інфраструктури, з'являються... ( подробнее )

У Москві скасували будівництво нової будівлі ГЦСІ

Москва відмовилася від будівництва нової будівлі Державного центру сучасного мистецтва (ГЦСІ) на Ходинському полі. Майданчик, де планувалося розмістити будівлю, передана під парк «Ходинське поле», повідомляє The Art Newspaper Russia з посиланням на заяву глави РОСИЗО — ГЦСІ Сергія Перова.

«Вартість реалізації проекту була 16 млрд руб.,... ( подробнее )

ЦБ підвищив ключову ставку на 0,25 п. п.: як це відіб'ється на іпотеку

Центробанк підвищив ключову ставку на 0,25 процентних пункту. Таке рішення було прийнято на засіданні ради директорів ЦБ у п'ятницю, 14 вересня, повідомляє прес-служба банку. Це перше підвищення ключової ставки за майже чотири роки — в останній раз вона піднімалася в грудні 2014-го.

Іпотечні ставки знаходяться в прямій залежності від ключової... ( подробнее )