Недвижимость

Сук сожалеет о том, что на подготовку к зиме на местах тратится слишком мало средств

Новости Компании: Министр регионального развития Геннадий Сук заявил, что бюджеты сегодня проходят достаточно средств для подготовки к отопительному сезону.

Местные бюджеты тратят достаточно средств для подготовки нового отопительного сезона. В этом году подготовка к зиме выделен бюджет на 3% бюджет, по сравнению с примерно 20% в предыдущие... ( подробнее )

Жир рассказал, сколько "теплых кредитов" получили SMD и населения

Бизнес-Новости: Премьер-министр Украины Владимир Жира сообщил, что результаты первого полугодия SMD и населения получили "теплые кредиты на сумму около 843 млн. грн

За I полугодие SMD и населения получили "теплые кредиты" почти 843 млн грн. Об этом на заседании правительства во время отчета за I полугодие, сообщил премьер-министр Украины... ( подробнее )

Росія зайняла друге місце в Європі за обсягом введення торгових центрів

За підсумками 2017 року в європейському рейтингу країн за обсягом нових введених площ в торгових центрах Росія опустилася з першого на друге місце. Якщо в 2016 році в російських містах було введено в експлуатацію 1,6 млн кв. м, то в 2017-му цей показник скоротився до 616 тис. кв. м, що стало мінімальним значенням за десять років, говориться в дослідженні... ( подробнее )

Ріелтори помітили сплеск числа угод з підмосковними дачами

У травні на вторинному ринку заміського житла Московський області було укладено в 1,9 рази більше угод, ніж в аналогічний період 2017 року. Про це повідомляють аналітики ріелторської компанії «Інком-Нерухомість» у прес-релізі, що надійшов у редакцію.

Сплеск купівельної активності був викликаний невеликим зниженням цін і гарною погодою.... ( подробнее )

«Москва-Сіті», який ми втратили: 11 нереалізованих проектів в ММДЦ

Московський міжнародний діловий центр (ММДЦ) «Москва-Сіті» давно став візитною карткою Москви нарівні з Кремлем, храмом Василя Блаженного, Останкінської телевежею та іншими пам'ятками. Його обриси звичні оку і легко впізнавані назви багатьох хмарочосів постійно на слуху.

Однак на шляху до свого вигляду діловий центр втратив багато цікаві... ( подробнее )

Ріелтори назвали новобудови Москви з найдешевшими квартирами

У Москві за три роки майже в шість разів (з 3,4% до 20%) зросла частка новобудов з квартирами в бюджеті до 4 млн руб. Такі дані наводяться в надійшов до редакції огляді ріелторської компанії «Метриум».

Якщо за підсумками першого кварталу 2015 року в столиці тільки в одному з 29 житлових комплексів масового сегмента можна було придбати квартиру... ( подробнее )

Обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Росії скоротився вдвічі

Інвестори не поспішають вкладати гроші в російську комерційну нерухомість: за підсумками першого кварталу 2018 року загальний обсяг інвестицій в склади, офіси і торгові центри склав всього $300 млн — це в два рази менше, ніж за той же період минулого року. Про це «РБК-Нерухомості» розповіли в міжнародній компанії Colliers International.

Особливо... ( подробнее )

Кожну десяту квартиру в Москві зняли з продажу перед ЧС-2018

Пропозиція квартир на продаж в нових будинках (збудованих не більше трьох років тому) Москви за півроку скоротилася на 1 тис. об'єктів. Частина з цих квартир повернулася на ринок в якості пропозицій оренди, повідомляється в прес-релізі компанії «Інком-Нерухомість».

На початку 2018 року в Москві експонувалося 3,6 тис. квартир в нових будинках,... ( подробнее )

У Росії вдвічі збільшилося число неплатників за послуги ЖКГ

У Росії, за даними на 1 січня 2018 року, кількість злісних неплатників (не погасили борг за послуги ЖКГ за рішенням суду) досягло 24,2 тис. осіб, збільшившись за рік у 2,2 рази. Про це повідомляється на сайті Національного бюро кредитних історій (НБКИ).

Середній розмір боргу росіян за послуги ЖКП становить близько 50 тис. руб. Близько половини... ( подробнее )

Як виглядає новий термінал аеропорту «Шереметьєво»

У «Шереметьєво» почалася комерційна експлуатація нового терміналу — він буде обслуговувати внутрішні рейси, повідомляє офіційний сайт аеропорту. Заробив також підземний перехід між цим терміналом і південним ядром аеропорту — терміналами D, E і F.

Докладніше про те, як виглядає новий шереметьєвський термінал — у фотогалереї «РБК-Нерухо... ( подробнее )