Недвижимость

12

В Киеве выделили земельные участки для строительства метро на Виноградарь

Бизнес-Новости: Депутаты муниципалитета согласились выдачи разрешений на добычу Самуил участка для строительства метро на Виноградарь.

На заседании постоянной комиссии городского Совета по вопросам транспорта, связи и рекламы депутаты согласились предоставить разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных... ( подробнее )

В Украине ограничить высоту застройки территорий

Бизнес-новости: министерство регионального развития Украины регулировать и ограничить высоту строительства территорий.

Министерство региональной политики, строительства и ЖКХ Украины представит концепцию "голубой линии" на долю ограничений во время развития территорий, - сказал заместитель министра регионального развития Лев Парцхаладзе... ( подробнее )

Експерти назвали середні зарплати керівників будівельних компаній

Найбільш високооплачуваними співробітниками будівельних компаній виявилися директора з девелопменту. При стажі роботи від чотирьох років середній місячний оклад директора з девелопменту будівельної компанії в Москві і Підмосков'ї становить 800 тис. руб., а максимальний — 1,5 млн руб. Про це повідомляється в експертному дослідженні міжнародної рекрутингової... ( подробнее )

Обсяг пропозиції новобудов бізнес-класу в Москві виріс на 21% за рік

Обсяг пропозиції новобудов бізнес-класу в столиці за рік збільшився на 20,6% порівняно з 2016-м. Про це повідомляється в дослідженні ріелторської компанії Est-a-Tet, що надійшов у редакцію.

Всього в Москві в сегменті бізнес-класу виставлено на продаж 1,4 млн кв. м, що склало 40,7% від загального обсягу пропозиції житла в Москві, зазначено... ( подробнее )

Петербуржці поскаржилися на встановлення в будинках надвузьких ліфтів

У багатоквартирних будинках Петербурга за програмою капремонту встановили ліфти, ширина дверей яких не перевищує півметра, повідомляє «Российская газета».

Жителі скаржаться, що такі ліфти неможливо увійти з дитячою коляскою, а габаритні люди виходять з них тільки боком. Крім того, ліфти швидко ламаються, йдеться в статті.

Вузький... ( подробнее )

В Борисполе предоставление земли для рельсов одобрил шины БАНДЫ

Экономические Новости: "Укрзализныця" получила разрешение на разработку проекта землеустройства в "Борисполе" под Экспресс до аэропорта.

ПАО "Укрзализныця" получила разрешение на разработку проекта землеустройства 3,5 га земли на территории, Борисполь, сообщил заместитель председателя правления ПАО "Укрзализныця" Евгений Кравцов.

"Благодарен... ( подробнее )

Зубко сообщил, сколько инвестиций для модернизации ЖКХ

Бизнес-Новости: Министр регионального развития Геннадий Зубко сообщил, что Украине нужно 10 млрд долларов инвестиций в систему водоснабжения и $ 12 млрд для отопления.

Государство должно создать условия, в которых должны происходить процессы модернизации государственных услуг и обеспечения доступности финансов. 25 лет, к сожалению, ничего... ( подробнее )

Покупців квартир з подвійними продажами визнають обдуреними пайовиками

Мінбуд розширив коло осіб, які можуть претендувати на статус обманутого пайовика, а отже, і на підтримку держави. Обдуреними пайовиками будуть визнані покупці квартир, що потрапили в ситуацію з подвійними продажами. Про це заявив заступник міністра будівництва і ЖКГ Микита Стасишин, пише «Російська газета».

Раніше подвійні продажі квартир... ( подробнее )

Шале на мільйон: скільки коштують будинки на найдорожчих гірськолижних курортах

Рейтинг світових гірськолижних курортів з найдорожчою ультрапреміальної нерухомістю склала міжнародна компанія Savills. У десятку лідерів увійшли найпопулярніші курорти Швейцарії, Франції і США, які конкурують не тільки туристів, але і за покупців високобюджетного житла.

«Щороку в усьому світі, кількість туристів, які відвідують гірськолижні... ( подробнее )

У центрі Москви побудують житловий комплекс за проектом архбюро «Меганом»

Житловий комплекс, що складається з двох веж, побудують за проектом архітектурного бюро «Меганом» на місці колишнього заводу на 2-й Звенигородської вулиці в центрі Москви. Про це повідомляється на сайті Архсовета столиці.

У новому проекті збережеться забудова колишнього заводу — вона утворює міське відкритий простір, що складається з площ... ( подробнее )

13