Недвижимость

Госэнергоэффективности получит контроль торговых, с учетом коммунальных услуг

Бизнес-Новости: Госэнергоэффективности может получить полномочия по надзору и контролю в области маркетинга и распределения учета коммунальных услуг.

Министерство экономического развития и торговли (МАРС) Украины предлагает передать государственному агентству по энергоэффективности и энергосбережения (Госэнергоэффективности) полномочия... ( подробнее )

Грузии может усложнить процесс получение вида на жительство для иностранцев

Бизнес-Новости: В Грузии могут усложнить правила выдачи иностранцам видов на жительство.

В парламент Грузии представлен законопроект, в соответствии с которым предусматривается внести изменения в закон О правовом положении иностранцев и лиц без гражданства", увеличить давление на правила выдачи иностранцам вида на жительство в стране, сообщили... ( подробнее )

Обсяг виданої іпотеки в Москві вперше перевищив 8,5 тис. угод

Московське відділення Росреестра зареєструвало новий рекорд на ринку іпотеки. У липні 2018 року в столиці укладено близько 8,7 тис. угод. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Липневий показник на 17% вище, ніж показник червня, в якому зафіксовано 7,4 тис. угод з купівлі житла з використанням іпотечних кредитів. Крім того, це... ( подробнее )

18 нових мостів. Як планують пов'язати берега Москви-ріки

Влада Москви запланували перекинути через Москву-ріку 18 нових мостів. Про це повідомляється на сайті столичного будкомплексу.

Довжина Москви-ріки від МКАД на півдні до МКАД на півночі міста становить близько 80 км, а вся берегова лінія із затоками і затонами розтягнулася більш ніж на 200 км. Річку перетинають близько 30 мостів. Розміщені... ( подробнее )

Від шоу-рум до теплиці: у Москві вибрали найкращі міські проекти

У Москві підвели підсумки MUF LAB 2018 — культурно-просвітницької ініціативи з розвитку міського середовища. Конкурс на кращі інноваційні, архітектурно-просторові та соціокультурні рішення пройшов у рамках Московського урбаністичного форуму.

Журі, до складу якого увійшли потенційні замовники — девелоперські компанії, музеї, банки, комерційні... ( подробнее )

Експерти розповіли про відновлення вторинного ринку житла в Росії

На вторинному ринку житла в Росії в першому кварталі 2018 року зафіксовано ознаки відновлення — вперше з початку кризи 2014 року. Про це йдеться в огляді онлайн-сервісу оголошень ЦІАН (є в розпорядженні редакції).

Середні ціни на квартири зросли в середньому по ринку, так і всередині всіх груп регіональних центрів. Середня вартість вторинних... ( подробнее )

Вибираємо район: що потрібно знати про Філі-Давыдково перед покупкою квартири

Філі-Давыдково відноситься до числа самих компактних районів Москви: його площа складає всього 695,7 га, а чисельність населення — близько 115 тис. чол. Розташований в центрі Західного адміністративного округу (ЗАТ) столиці, район вважається одним з найбільш престижних і популярних у покупців житла.

«Захід, особливо Кутузовський проспект,... ( подробнее )

У Росії розроблять блокчейн-платформу для житлової сфери

Єдиний інститут розвитку в житловій сфері БУДИНОК.РФ (колишнє АІЖК) і платформа Vostok створять російську блокчейн-платформу для автоматизації процесів у житловій сфері. Про це йдеться в прес-релізі БУДИНОК.РФ.

Створення блокчейн-платформи дозволить в перспективі перевести всю процедуру купівлі житла для громадян в онлайн і оформляти іпотечні... ( подробнее )

Ріелтори назвали основних покупців квартир в Москві

Близько 70% покупців столичних апартаментів у новобудовах є людьми покоління Y — у віці від 28 до 35 років. Про це повідомляють аналітики ріелторської компанії «Інком-Нерухомість» у прес-релізі, що надійшов у редакцію.

Приблизно 30% покупців квартир в Москві ставляться до покоління X — від 36 до 60 років. Найчастіше апартаменти купують... ( подробнее )

Найкрасивіші орендні квартири поруч з московськими стадіонами ЧС-2018

Дворівневі апартаменти в апарт-комплекс Clerkenwell House. В квартирі зроблений дизайнерський ремонт з використанням дорогих матеріалів

Ленінський просп., 42, стор 2 3-кімнатна квартира 116 кв. м

Пентхаус в елітному ЖК «Садові квартали». В квартирі зроблений дизайнерський ремонт в сучасному стилі, встановлено дров'яної камін.... ( подробнее )