На території Зіла введуть понад 6 млн кв. м нерухомості до 2026 року


Опубликованно 04.07.2018 00:00

На території Зіла введуть понад 6 млн кв. м нерухомості до 2026 року

На території колишнього московського автозаводу з урахуванням прилеглих територій до 2026 року за рахунок інвестора планується до введення більше 6 млн. кв. м нерухомості. Влада Москви, в свою чергу, планує побудувати транспортну і соціальну інфраструктуру. Про це повідомляється в надійшов до редакції прес-релізі департаменту містобудівної політики міста Москви.

Замість застарілого виробництва створюється якісно нова міська середовище, де можна комфортно жити, працювати і відпочивати, стверджує керівник департаменту містобудівної політики Москви Сергій Льовкін. За його словами, по завершенні будівництва тут будуть проживати близько 75 тис. і працювати близько 65 тис. чоловік.

Освоєння однієї з найбільших промзон Москви почалося з північної частини. Тут «Група ЛСР» до 2022 році збирається побудувати мікрорайон «Зиларт», де передбачено 760 тис. кв. м житла, 217 тис. кв. м торгово-офісних площ і підземний паркінг на 10 916 машино-місць. У південній частині АФК «Система» і «Група ЛСР» планують побудувати ще 1,5 млн кв. м житла. З понад 6 млн кв. м нерухомості, яку заплановано звести до 2026 року, близько 3,5 млн кв. м доведеться на житло.

В майбутньому промзона Зіла, за словами Сергія Левкина, буде являти собою збалансовану міське середовище з рівномірним розподілом виробництв, об'єктів соціального, торговельного, офісного призначення та житла.

Цієї весни на території Зіла відкриється парк площею 10 га, який реалізується за проектом голови дизайнерського бюро Melk Джері Ван Ейка спільно з російським архітектурним бюро «Меганом». На центральному бульварі будується району будуть зосереджені театри, музеї та концертні зали, зазначається в прес-релізі. Тут також з'явиться найбільша школа в Росії.

Обсяг перспективного житлового будівництва в рамках реновації промзон Москви складе близько 21,8 млн кв. м, підрахували раніше аналітики компанії «Бест-Новострой». За їх оцінкою, цей показник можна порівняти з обсягом реалізованих в даний час житлових комплексів на територіях виробничо-комунального призначення. З урахуванням масштабу і термінів реалізації окремих проектів, а також з урахуванням термінів виходу планованих проектів реновація промзон триватиме ще як мінімум 10-15 років, прогнозують аналітики.



Категория: Недвижимость