Будівництво нових об'єктів на ВДНГ завершиться в 2018 році
Опубликованно 05.08.2018 03:05
В 2018 році на ВДНГ будуть побудовані нові об'єкти виставкової інфраструктури, а також упорядкована територія нового парку та алеї. Про це повідомляється в огляді офіційного сайту московської мерії.
З 2014 року на ВДНГ проводяться роботи по реконструкції виставкового комплексу. Навесні 2017 року тут стартував другий етап відновлювальних робіт, який включає реставрацію історичних і архітектурних пам'яток, таких як фонтан «Золотий колос» та арка центрального входу. В 2018 році на території ВДНГ планується завершити будівництво нових об'єктів, серед них освітній центр у «Парку знань», ландшафтний парк і велика прогулянкова алея.
Площа нового ландшафтного парку на ВДНГ складе 87,3 га. Він розташується за центральною частиною території ВДНГ і охопить ділянки поруч з Кам'янськими ставками, території навколо Зеленого театру і «Міський ферми». Також до складу парку увійде Шереметевская діброва. Екологічний комплекс буде складатися з п'яти природних зон. Очищення Каменських ставків завершена, зараз фахівці приступили до висадки дерев, відзначається в огляді mos.ru.
Проектний вигляд нового ландшафтного парку на ВДНГ (Фото: mos.ru)
Влітку 2018 року на ВДНГ планується закінчити будівництво інноваційного освітнього комплексу у «Парку знань». Він розташується у східній частині парку, його загальна площа складе 17,5 га. До складу парку увійде флагманський проект «Місто героїв», літній кінотеатр-лекторій та інші тематичні об'єкти.
При створенні концепції «Міста героїв» використовувався досвід закордонних освітніх центрів, серед яких лондонський City Lit і проект Biz Smart Academy в США. У розробки архітектурної концепції брав участь британський архітектор Ніколас Чампкинс, творець генплану Олімпійського парку в Лондоні і проектів для Кембриджського університету. У «Місті героїв» можна буде навчитися 40 перспективним професіям, серед яких веб-дизайнер, архітектор, кухар, токар і слюсар. Всього буде виділено п'ять напрямків: цифрові технології, промисловість, креативні технології, міська інфраструктура та послуги для населення.
Проектний вид інноваційного освітнього комплексу у «Парку знань» на ВДНГ (Фото: mos.ru)
В 2018 році на території ВДНГ з'явиться і велика прогулянкова алея довжиною понад 5 км — «Стрічка Мьобіуса». Вона з'єднає центральну частину виставкового комплексу з ландшафтним парком та іншими новими зонами. На цій алеї прокладуть тротуари для пішоходів, велосипедистів, дороги для автомобілів (там, де дозволено автомобільний рух) та облаштують зони відпочинку з павільйонами прокату вело - та електричного транспорту, кафе, навісами та лавами.
Проект прогулянкового маршруту «Стрічка Мебіуса» (Фото: mos.ru)
Восени 2018 року на ВДНГ планується відкрити тематичний парк атракціонів в південній частині виставки. Тут розкинеться місто майбутнього, про створення якого мріяли проектувальники виставки ще в радянський час. Над створенням парку працює підрозділ італійської фірми Pizzarotti, яка відома тим, що побудувала «Діснейленд» в Парижі, говориться на сайті ВДНГ.
Ще одним новим об'єктом на ВДНГ стане виставковий павільйон «Атомна енергія». Новий павільйон буде зведений за проектом UNK Project. Архбюро виграло міжнародний конкурс на розробку концепції об'єкта в 2018 році. У будівлі площею 24 тис. кв. м планується чотири надземних і три підземних поверхи. Про терміни закінчення будівництва цього павільйону не повідомляється.
Повністю завершити реконструкцію ВДНГ планується «через два-три роки». Про це говорив мер Москви Сергій Собянін у вересні 2017 року.
Категория: Недвижимость