«Яндекс» дав альтернативні назви станцій московського метро


Опубликованно 08.06.2019 00:12

«Яндекс» дав альтернативні назви станцій московського метро

«Яндекс» з'ясував, як могла виглядати карта столичного метрополітену, якби назви станцій давали на честь місцевих центрів тяжіння москвичів — музеїв, торгових центрів, парків і так далі. Для кожної станції інтернет-сервіс склав топ організацій і визначних пам'яток за загальною кількістю запитів в «Яндекс.Картах», які роблять громадяни в 100 м від вестибюля станції. Виходячи з даних запитів, станцій були дані нові назви.

Часто поруч зі станціями метро потужним магнітом виступає якийсь великий магазин, пояснюється в повідомленні «Яндекса». Наприклад, «Луб'янка» перетворилася в «Бібліо-Глобус», а «Ленінський проспект» — в «Гагарінський».

Фото: yandex.ru/company

Деякі станції отримали назви від розташованих поблизу парків і пам'яток: «Китай-місто» став називатися «Заряддя», а «Чеховська» — «Сад Ермітаж». Багато станції отримали назви від місць, в які людей призводить необхідність, наприклад лікарень, судів, відділень податкової служби. Так, «Сухаревская» була перейменована в «Скліф», а «Преображенська площа» — в «Московський міський суд».

Клікнувши на назву станції на інтерактивній карті, також можна побачити назви пам'яток або популярних місць, які найчастіше запитують в «Яндекс.Картах» поряд з даними метро.

Як рахували

Для кожної станції «Яндекс» склав топи, виходячи із загальної кількості запитів. Часто такі списки нічого не говорять про місцеві особливості, так як багато запитують розташування найближчих банків, аптек, магазинів чи ресторанів. Щоб визначити місця, характерні саме для даної станції, список відфільтрували: для кожної організації визначили частку місцевих запитів від всіх у даній станції. В топах залишили тільки ті організації, місцева частка запитів про які становить не менше 10%. Запити про транспортні вузли не враховували.



Категория: Недвижимость