Радянська меблі в сучасному інтер'єрі: 5 надихаючих прикладів


Опубликованно 27.07.2019 01:00

Радянська меблі в сучасному інтер'єрі: 5 надихаючих прикладів

Чому ретровещи знову в тренді

Після розпаду СРСР звичайний російський житель зрадів різноманітності, відкрився перед ним у світі споживання. Якщо раніше для покупки шафи потрібно було чекати своєї черги не один місяць або їздити у відрядження в найближче зарубіжжя, то зараз в магазинах тисячі варіантів для ремонту, наповнення та декорування квартири. Мало кому вдається без допомоги дизайнерів зробити сучасний ремонт і здивувати гостей скандинавським стилем і мінімалізмом з ретельно підібраними гарнітурами.

У Росії поступово зростає інтерес до вінтажних речей, тому не поспішайте викидати бабусин комод з дачного будиночка, він може стати родзинкою інтер'єру в сучасній міській квартирі. До того ж меблі минулого століття відрізняється практичністю, екологічністю і якістю збірки — такі столи і стільці створювалися з міцних порід дерева, служили кілька десятиліть і прослужать ще як мінімум стільки ж.

Стара тумба в передпокої

Білі стіни, сірі і чорні акценти, пара яскравих елементів і живих квітів — так можна коротко описати затишний скандинавський стиль, який підкорив дизайнерів і власників квартир. Стильно, лаконічно і сучасно, але саме тут є місце старого комода або радянської тумбі з-під телевізора. А якщо додати любов сучасних дизайнерів до кракелюру і ефекту старіння на предметах вжитку, то вважайте, що здобули по-справжньому ексклюзивну річ. Хоча стару тумбу можна і реставрувати, це дозволить зберегти її індивідуальний дизайн. В цьому випадку меблі не варто перефарбовувати: скандинавський стиль — це різноманітність фактур і велика кількість природних матеріалів природних відтінків.

Фото: hegeinfrance.com

Піаніно у вітальні

Інтегрувати елементи минулого в життя досить просто, коли мова йде про невеликих деталях. Громіздкі меблі воліють продавати любителям антикваріату або просто викидати. Насправді, навіть велике піаніно або рояль добре впишуться в обстановку нової квартири. Їх можна зробити частиною вікторіанського або неокласичного стилю. Такі помітні предмети вимагають додаткових деталей для гармонії. У тій же кімнаті розташуйте ідентичні за кольором і фактурою речі: невеликі сучасні дерев'яні колонки для комп'ютера і диванні подушки коричневих відтінків або дісталися в спадок підставки для квітів або табурет.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від bridget ambrose (@becrowbe) 16 Лют 2018 в 8:20 PST

Письмовий стіл у кабінеті

Якщо піаніно можна поставити виключно як декорацію, коли дозволяє площа квартири, то пережив кілька поколінь власників стіл стане практичним доповненням до інтер'єру. Цю міцну меблі реставрують і покривають лаком, максимально зберігаючи свій зовнішній вигляд. Стіл нітрохи не поступається сучасним моделям, місткий і ніби створений під електронну техніку, без якої важко собі уявити квартиру в XXI столітті. Не менш ефектно буде виглядати масивний шафа 60-х років або приліжковий столик в спальні. Але будьте уважні: надлишок подібних предметів зробить квартиру швидше захаращеною, ніж стильною.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Robert & Christina (@newdarlings) 1 Кві 2016 в 10:12 PDT

Буфет і крісло в їдальні

Такі шафи зараз можна зустріти хіба що на дачах. В масивних буфетах з відкритими полицями повністю відпала необхідність з появою функціональних кухонних гарнітурів. Але і їх можна красиво вписати в інтер'єр кухні, їдальні або вітальні. Те ж відноситься і до великих крісел, які в радянський час воліли купувати по дві-три штуки, іноді в комплекті з диваном. На стандартних примірниках змінюють тканинну оббивку, а якщо у вас виявилося даний шкіряне крісло, то залишити його злегка пошарпаний буде актуальною відсиланням до ретро, крім того, у такому вигляді воно добре впишеться в інтер'єр в стилі хюгге.

Фото: madecomfy.com.au

Холодильник на кухні

Радянські холодильники кшталт «Півночі» і «Бирюсы» сильно поступаються в потужності і місткості новим. Але їх також роблять оригінальною частиною обстановки на кухні, як і старі газові плити. У цьому випадку реставрувати не має сенсу, набагато цікавіше підготувати і пофарбувати поверхню техніку. Дизайнери віддають перевагу яскраві кольори; такий выбивающийся із загального стилю предмет потрібно виділити ще сильніше, щоб він став аналогом відомої червоної телефонної будки. Підключати холодильник не потрібно, а от використовувати як додатковий шафа цілком реально, особливо якщо вийняти внутрішні піддони і замінити їх зручними полицями.

Фото: comepiaceate.it



Категория: Недвижимость