Яким став підмосковне селище, який задумали побудувати по-канадськи
Опубликованно 02.08.2019 00:48
У 2006 році група компаній Sawatzky розпочала реалізацію преміального котеджного селища «Нові Вішки» на Альтуфьевском шосе в Підмосков'ї. Проект був задуманий масштабним: на площі 70 га планувалося збудувати 550 котеджів і дуплексів, інвестувати в інфраструктуру близько $200 млн.
У ЦК Sawatzky селище називали не заміським, а приміським. На старті продажів девелопер спочатку відмовився від хаотичної забудови, запропонувавши покупцям свої проекти котеджів в єдиному архітектурному стилі. Натомість пообіцяв зробити селище сімейним, створити у ньому атмосферу класичного канадського передмістя.
Фото: Sawatzky
Для цього забудовник запросив провідних канадських архітекторів і дизайнерів. План рельєфу селища розробила компанія Kellam Berg Engineering & Surveing Ltd, архітектурні рішення перших будинків — Pacer Signature Homes, дизайн інтер'єрів — Synthesis Design. Будинки зводилися за канадським домобудівним технологій, що було своєрідною інновацією для ринку елітної нерухомості Московського регіону того часу.
Фото: Sawatzky
«На сьогодні сімейний селище «Нові Вішки» розпроданий більш ніж на 70%. В даний час ведеться будівництво останньої черги будинків. На нашій території проживають понад 450 сімей. Ми домоглися того, що селище дійсно став таким, яким його і задумували. Причому нам вдалося не просто реалізувати проект котеджного селища, але й наповнити його життям, створити неповторну атмосферу, в якій головною цінністю є сім'я», — каже директор з продажів КП «Нові Вішки» Юлія Шубіна.
Фото: Sawatzky
Архітектура і атмосфера
До 2017 року в «Нових Вішках» зводилися котеджі і дуплекси по канадської технології. Зараз ЦК Sawatzky будує в селищі виключно окремо які стоять будинку з монолітним каркасом, заповненим газобетонними блоками.
Селище «Нові Вішки» виконаний в єдиній архітектурній концепції. Однак це не означає, що всі будинки виглядають однаково і нудно. Майбутнім жителям пропонується 64 проекту, які можуть бути доопрацьовані за індивідуальними вимогами замовника в межах загальної архітектурної теми.
Фотогалерея: проекти будинків
«Річмонд-414» (Фото: Sawatzky)
Єдине, але — всі зміни зовнішнього вигляду будинків повинні бути узгоджені з адміністрацією «Нових Вешек», а зведення парканів та будівництво об'єктів перед фасадами будинків повністю заборонено. Паркани між ділянками не повинні бути високими. Ці правила введені для збереження атмосфери в котеджному селищі.
«Нові Вішки» став одним з перших селищ в Підмосков'ї, де було прийнято рішення відмовитися від високих парканів між ділянками. Завдяки цьому створюється відчуття великого відкритого простору та повної свободи. Відсутність огорож сприяє розвитку хороших відносин між сусідами і взаємної поваги», — розповіла Юлія Шубіна.
Фото: Sawatzky
Скільки коштує
Сьогодні в «Нових Вішках» до продажу пропонуються як готові будинки з вільним плануванням, так і останні ділянки з підрядом. Вибір проектів великий: на просторі від 6 до 15 соток можна побудувати котеджі площею 224-600 кв. м. Мінімальна вартість пропозиції становить ?39 млн. Терміни будівництва з нуля до стадії готового будинку з вільним плануванням — п'ять — сім місяців.
Важливо: продаж земельних ділянок з підрядом в «Нових Вішках» завершується. Тільки на 15 дільницях покупці можуть вибрати, який саме з 64 проектів будинків буде побудований. До літа забудовник планує залишити у продажу тільки будинку з зовнішньою обробкою під ключ і вільним плануванням.
З квітня 2019 року в котеджному селищі «Нові Вішки» діють нові умови на купівлю будинків — доступна розстрочка від забудовника під 0% річних при первинному внеску від 50% вартості будинку з ділянкою. Платежі можливо вносити індивідуально узгодженим графіком, але терміном не більше ніж на рік. При внесенні первісної суми менше 50% розстрочка буде надана під 9% річних.
Фото: Sawatzky
Люди
Класичні покупці житла в «Нових Вішках» — у віці від 30 до 55 років, високозабезпечені, часто таке житло воліють сім'ї з дітьми, розповіли в ЦК Sawatzky. Цей котеджне селище вибирають ті, кому важливо потрапити в Москву без пробок — Алтуфьевское шосе вважається однією з найбільш «зелених» вильотних магістралей столиці, за МКАД на ньому відсутній транзитний рух.
Одна з особливостей селища «Нові Вішки» полягає в системі самоврядування: всі власники будинків є членами некомерційного партнерства «Нові Вішки», яке виконує функцію місцевої адміністрації. У його компетенцію входить регулювання швидкісного режиму (не більше 30 км/год), видача дозволів на внесення змін до архітектурні проекти та багато інших завдань.
Фото: Sawatzky
«Концепція селища базується на відкритості і добросусідство. Для нас важливо зберігати і розвивати склалася усередині селища ком'юніті. Тому в «Нових Вішках» регулярно проводяться заходи для жителів: Новий рік, Масниця, дитячі свята Хеллоуїн. Партнери проекту проводять для жителів цікаві презентації нових моделей автомобілів, колекцій ювелірних виробів, нових послуг дитячих та спортивних клубів. Часу нудьгувати точно не буде», — говорить Юлія Шубіна.
Фото: Sawatzky
Територія
Загальна площа преміального селища, як і замислювалося в 2006 році, становить 70 га. З них 6 га відведено під паркові і прогулянкові зони. Крім цього, селище розташоване в оточенні 63 га лісового масиву, безпосередньо з «Новими Вішками» межує двокілометрова лісопаркова зона.
Фото: Sawatzky
В самому селищі упорядковано каскад ставків, озеро з зоною для риболовлі та гамаками для відпочинку. Тут безліч місць, обладнаних для комфортного відпочинку і веселого проведення часу. Наприклад, на ставку можна не лише порибалити, але і влаштувати романтичну вечерю в альтанці посеред озера. Територія селища, до речі, цілодобово охороняється. Вхід і в'їзд здійснюється тільки через КПП з електронними перепустками.
Фото: Sawatzky
Інфраструктура
Інфраструктурне ядро селища сформовано навколо власної Міжнародної гімназії, яка розташовується в сучасній будівлі. Тут же працюють дитячий садок і ясла.
Фото: Sawatzky
Навчальна програма Міжнародної гімназії повністю відповідає освітнім стандартам Росії і поєднує кращі російські і зарубіжні методики. Гімназія має партнерські стосунки з університетами і школами Німеччини, Австрії та Люксембургу. В рамках шкільної програми ведеться вивчення п'яти іноземних мов (два — обов'язкові); навчання за ФГОС на всіх рівнях освіти, в 10-11 класах — за індивідуальними навчальними планами. Налагоджена система роботи з міжнародного обміну. На базі гімназії діє широкий спектр гуртків, студій та секцій.
Фото: Sawatzky
Спорту і взагалі здорового способу життя в «Нових Вішках» приділяється особлива увага. Час тут можна провести на численних спортивних і дитячих майданчиках — пограти в баскетбол, футбол, волейбол, теніс (в селищі три тенісні корти з нічним освітленням). Взимку працюють льодові катки і хокейна коробка з теплою роздягальнею і автоматом з чаєм та кавою.
Фото: Sawatzky
Директор з продажів КП «Нові Вішки» Юлія Шубіна:
— Ми завжди орієнтувалися на наших жителів, їх інтереси, уподобання. Напевно, тому не було відчуття кризи на ринку. Дуже багато хто наші клієнти — це друзі вже проживають тут сімей. Ті, хто приїхав в гості і залишився жити.
Детальніше про життя в селищі — на сайті novieveshki.ru
Категория: Недвижимость