Як звучить наш череп: Експерименти


Опубликованно 23.08.2019 00:28

Як звучить наш череп: Експерименти

Блогер з Вогняне ТБ провів експерименти зі звуком. І він перевірив, що таке "кісткова провідність звуку".

У скроневій кістці розташований слуховий отвір в якому розташована барабанна перетинка.

Зверніть увагу на те, що всередині черепа скронева кістка має масивне потовщення. Всередині цього потовщення розташовані органи слуху, що складаються з слухових кісточок і внутрішнього вуха. Ці кісточки, як система важелів, передають коливання від барабанної перетинки до равлику внутрішнього вуха, надаючи на неї тиск посилене приблизно у 20 разів порівняно з тиском на барабанну перетинку.

Равлик має складну внутрішню структуру заповнену рідиною, ось тут знаходяться волоскові клітини, які реагують на коливання рідини та перетворюють її у нервові імпульси, які надходять в мозок.

Простіше кажучи, щоб людина могла чути звук, йому потрібно передати звукові коливання в рідину, що знаходиться всередині равлики.

Звукові коливання можна передати не тільки з допомогою барабанної перетинки, але відразу через кістки черепа безпосередньо до равлику внутрішнього вуха. Рідина всередині равлики точно також почне коливатися і волоскові клітини точно також почнуть передавати нервові імпульси в мозок і мозок навіть не зможе відчути різницю, адже процес звукосприйняття буде ідентичний.Адже насправді чуємо ми не вухами, а волоськовимі клітинами.

Нагадаємо, раніше блогери перевіряли, на що здатне висока напруга.

Хочете знати важливі та актуальні новини раніше за всіх? Підписуйтесь на Bigmir)net на Facebook і Telegram.



Категория: Новости