Аромати для дому: які запахи створюють затишну атмосферу
Опубликованно 19.12.2019 02:42
Природний запах
Зрозуміло, «парфуми для дому» покликані додати цікавий нюанс і створити відповідну атмосферу, а не перекрити інші аромати. Тому немає нічого важливішого, ніж чистота в будинку і усунення неприємних запахів. Після цього можна підключити ароматизацію. Деталь працює за аналогією зі звичайними духами, що ви можете ними не користуватися, але більшість віддають перевагу підбирати туалетну воду під настрій, образ і залежно від майбутнього заходу. Приміщення з власним запахом також отримує характер і стиль; аромат повинен відповідати смакам власника і гармоніювати з інтер'єром.
Кухня
Фото: Brandless/Unsplash
У квартирі, де готують, рідко виникає потреба додатково ароматизувати кухню. Це відбувається за рахунок природних запахів: свіжозварену каву, яблучний пиріг або жарке — обирайте на свій смак. Але якщо вам необхідно нейтралізувати запахи їжі, можна поставити на кухні дифузор або аромалампу з маслом бергамота, лимона і базиліка. Для любителів затишку, не готових проводити час біля плити, парфумери створили аромати кави, фруктів і випічки, наприклад булочки з корицею, шоколадний брауні і вафель.
Ванна
Фото: Camille Brodard/Unsplash
Ця кімната, як правило, наповнена ароматами чистоти і косметики. Але якщо ви хочете внести особливу нотку, не варто вибирати «гурманські» і пряні запахи. Для ванної краще всього підходять свіжі аромати морської води, озону, квітів і складні композиції з цитрусовими нотами.
Вітальня
Фото: Sidekix Media/Unsplash
У приміщення, де ви проводите час з сім'єю і друзями, впишеться практично будь ненав'язливий аромат. Але він повинен поєднуватися зі стилем кімнати: класичних інтер'єрах вторять сандал, мускус і шкіра, ніжним і світлим — тубероза, жасмин, орхідея, білий чай, цитрусові, а для скандинавського стилю вибирають бавовна, льон, вербену і лемонграс.
Спальня
Фото: Liana Mikah/Unsplash
Приміщення для відпочинку не варто ароматизувати цитрусовими запахами — вони бадьорять, а в спальні потрібно розслабитися. Підійдуть лаванда, м'ята, кедр і квіткові ноти, які зустрічаються не тільки в моновариантах, але і в складі готових композицій. Багато виробники створюють аромати за мотивами популярних парфумів, щоб запах будинку гармоніював з улюбленим ароматом власника. Зверніть увагу на складні парфумерні композиції з декількома нотами в складі.
Святкова атмосфера
Фото: eugenivy reserv/unsplash
Популярністю користуються аромати, які асоціюються зі святами. Яскравий акцент з допомогою запаху можна додати до атмосфери Різдва і Нового року. Як правило, виробники дають їм відповідні назви, а в складі присутні ноти апельсина, кориці, імбирного печива, кедра, сандалу, карамелі і ванілі.
Правила ароматизації
Фото: drew/unsplash
Можна підібрати один запах для всієї квартири або різні для кількох кімнат. Звертайте увагу на те, як далеко вони поширюються, щоб не вийшло коктейлю з «морського повітря» у ванній і «булочки з корицею» на кухні, в який додали запах елітних парфумів з спальні. Існує кілька способів ароматизації приміщення: дифузори з рідиною і паличками, свічки, саші, аромалампи для масел та спреї, які потрібно наносити у залежності від бажаної інтенсивності запаху. Любителям технологій сподобаються електричні дифузори: вони часто працюють і як зволожувачі повітря, розпилюючи аромат у встановлені проміжки часу.
Категория: Недвижимость