Місце біля вікна: 10 дизайнерських ідей, в яких немає підвіконня


Опубликованно 28.12.2019 00:06

Місце біля вікна: 10 дизайнерських ідей, в яких немає підвіконня

Спальне місце

Для такого оформлення можна замовити меблі за індивідуальними параметрами. Більш економічний формат — поставити будь-яку готову ліжко впритул до вікна, попередньо зрізавши підвіконня. Дизайн підходить для маленьких кімнат і квартир-студій, у яких важливо зберегти вільний простір.

Фото: Pinterest.com

Сидіння в передпокої

У стандартних передпокоїв рідко є вікно, але повторити ідею можна в заміському будинку або гардеробній кімнаті, де воно є. Для цього не доведеться купувати дорогі меблі: досить переконатися в тому, що широке підвіконня витримує вагу людини. Можна покласти на нього матрац і подушки, а простір під сидінням зайняти полицею для взуття.

Фото: Pinterest.com

Відпочинок і зберігання

У випадку з широкими відкосами дизайнери пропонують створити подобу дивана. У цьому прикладі під місцем для відпочинку розташовано кілька ящиків для зберігання речей, що збільшує функціонал конструкції. У такому просторі можна подрімати, якщо воно досить широке, а внизу зберігати постільні приналежності.

Фото: Pinterest.com

Місце для читання

Сидіння можна вкоротити в довжину, заощадивши простір для шаф або полиць, як у цьому прикладі. Дизайнер створив куточок для розслаблення, який відмінно впишеться як у вітальні, так і в спальню або велику кухню.

Фото: Pinterest.com

Кутовий диван

Зробити м'які сидіння можна у вузького вікна. Підійдуть пуфи чи повноцінний диван. На ньому зручно сидіти удвох або розташуватися з підносом в самоті. Як і у випадку зі спальним місцем, досить прибрати підвіконня і поставити меблі впритул до вікна.

Фото: Pinterest.com

Не вздовж, а впоперек

Якщо вікно розташоване в кутку кімнати, диван або ліжко можна поставити як на цій фотографії. Варто окремо подумати про узголів'я, тому такий варіант треба розглядати на стадії планування квартири або капітального ремонту. Якщо не хочете будувати нові стіни, то для зонування підійдуть ширма або високий стелаж.

Фото: Pinterest.com

Робоче місце

Віконний простір і пристосовують під робочі потреби. Це особливо актуально для фрілансерів, яким потрібно працювати з дому. Для створення кабінету достатньо столу завширшки 45 см. Не забудьте про хорошому освітленні — ввечері знадобиться лампа ліворуч або вбудовані світлодіодні світильники на укосах або стелі.

Фото: Pinterest.com

Панорамні вікна

Підвіконня теж може грати роль столу, і його необов'язково розташовувати строго під вікнами. Простір обмежують стінами або залишають відкритим. Такий робочий кабінет можна зробити і у панорамного вікна.

Фото: Pinterest.com

Квіти і кішки

До панорамним вікнам можна взагалі нічого не притуляти і при цьому оригінально оформити простір. Біля вікна часто розташовують квіти, без підвіконня можна побудувати для них невеликий подіум. Або зробити місце для вихованця, поклавши лежанку, миски та іграшки. У цьому прикладі дизайнер додав скляну пластину, яка ідеальна для горщиків з рослинами. Прозора горизонталь не створює ефекту поділу простору.

Фото: argusm.com

Туалетний столик

Місце біля вікна ідеально для полиці з косметичними засобами. Сонячні промені будуть падати на обличчя, завдяки чому можна обійтися без додаткового підсвічування. Для темного часу доби потрібно додаткове освітлення — наприклад, можна поставити дзеркало з вбудованими лампами.

Фото: Pinterest.com

Що робити з батареєю під вікном

Для реалізації більшості ідей під вікном не повинно бути радіатора опалення. Подбайте про це на стадії будівництва, якщо є можливість. Таке розташування радіаторів вважають кращим, але необов'язковим. У разі якщо батарея під вікном, її можна перенести на стіну. Важливо враховувати температуру в кімнаті в холодну пору року: якщо ви сумніваєтеся, що після перенесення батареї опалення в кімнаті буде достатнім, встановіть додатковий підігрів підлоги.



Категория: Недвижимость