«Дитячий світ», Huawei і ще 5 кращих російських офісів


Опубликованно 22.02.2020 00:36

«Дитячий світ», Huawei і ще 5 кращих російських офісів

Дизайн бізнес-інтер'єрів

Протягом багатьох років у людей формувалася впевненість в тому, що вдома потрібно зробити стильний ремонт і створити затишну атмосферу, а на роботі — не відволікатися на дизайнерські вишукування. Як правило, особливий шик намагалися надати тільки кабінету керівника, переговорних кімнат і холів, в яких зустрічають клієнтів, в той час як рядовим співробітникам діставалися нудні стіни, ряд столів і світяться монітори.

З 2010 року в Росії проводиться вручення премії Best office awards, номінанти якої змінюють стереотипне уявлення про робочих місцях. У заході беруть участь архітектори, виробники меблів, дизайнери і замовники, які створюють офіси майбутнього. Нагороди дістаються кращим з кращих.

«Дитячий світ»

Кому, як не компанії дитячих товарів, знати, що потрібно для щастя. Біля «Дитячого світу» офіс на 600 співробітників в будівлі друкарні. Чотири поверхи оформлені в радянській та дитячої стилістиці, а у рецепції розташований музей іграшок. При цьому мінімалістичний інтер'єр, яскраві деталі не суперечать один одному і не створюють відчуття перебування на дитячому майданчику. Архітектурним бюро FORM, фахівці якого працювали над цим простором, вдалося витримати баланс між дитячістю та серйозністю. Компанія отримала Гран-прі Best Office Awards 2019.

Фото: formbureau.co.uk

Huawei OpenLab Moscow

Приз в номінації «Технології та інновації» дістався московському офісі компанії, який розташований у бізнес-центрі «Крилатські пагорби». Футуристичний лаундж нагадує кімнати з фільмів про майбутнє, стіни обтічного яскраво-білого простору обвішані моніторами. У виставковому залі компанії поставили розумний банкомат digital banking, замінює собою банківське відділення. А ще в офісі є білий електропоїзд, якими керують дистанційно. Для оформлення офісу архітектори бюро ABD Architects вибрали білий коріан та світлопрозорий бетон, доповнивши простір акустичними і світловими ефектами.

Фото: abd-architects.ru

«SOK Арена Парк»

Коворкінг компанії займає дев'ять поверхів у будинку на Ленінградському проспекті. Перед дизайнерами Nefa Architects стояло завдання створити простір для підтримки роботи стартапів, фрілансерів, освітніх та соціальних проектів, які орендують робочі місця у «Рибалок Фонд». На поверхах немає коридорів: опен-спейсы перетікають один в одного. Архітектори створили окремі кабінети для 4-12 людина, конференц-зал і зону відпочинку — всі ці кімнати розташовані вздовж фасадних вікон при природному освітленні. Чорний стелю з круглими світильниками, паркет і чисті стіни залишають відчуття вільного ненавантаженого простору, незважаючи на щільність робочих місць у відкритих зонах. Проект переміг у номінації «Коворкінг».

Фото: sok.works

Центр цифрового лідерства SAP

Офіс лідера на ринку корпоративних додатків розташований в бізнес-центрі «Москва Червоні Пагорби». У ньому часто проводяться заходи для демонстрації новітніх технологій, тому потрібно багато простору, і московський офіс займає більше 3 тис. кв. м; це другий за площею офіс компанії після нью-йоркського. Унікальність приміщень в тому, що вони можуть трансформуватися в залежності від кількості гостей і співробітників: за допомогою мобільних стін можна об'єднати переговорні і розділити «зону дизайн-мислення» на кілька невеликих кімнат. Виставковий простір офісу вміщує 15 проектних зон, на яких змінюються експозиції, а в центрі тестування нових продуктів можна скористатися квадрокоптерами, шоломами віртуальної реальності і 3D-принтерами.

Фото: unkproject.ru

Dreamlaser

Компанія займається створенням світлових лазерних шоу, а офіс розташований в колишньому друкарському цеху Нижнього Новгорода. В будівлі XX століття зберегли цегляну кладку і розділили його на два поверхи, а кімнати — скляними перегородками. Дизайнери компанії працюють по нестандартному графіку, а іноді цілодобово не йдуть з роботи, тому в приміщенні передбачені спальні, їдальні, кухні та душові. Рецепція розташована за бетонним кубом, підвішених до стелі, а поруч знаходяться залишилися в старому будинку електрощити. Архітектори виділили простору для розробки, тестування і демонстрації світлового контенту, оформивши їх у стилі мінімалізму і графичности.

Фото: dreamlaser.ru

Inex Group

Переможець у номінації «Міні-офіс» — закрите клубне співтовариство для професіоналів в області високотехнологічних інженерних рішень і оригінальних інтер'єрів. На території 282 кв. м архітектори розмістили шоурум, опен-спейс, чотири переговорні кімнати та приміщення для проведення заходів. Більшість співробітників компанії не мають постійних робочих місць, але у кожного є шафи-сейфи з кодовими замками, в яких можна залишити особисті речі. Офіс оформлений в лаконічному стилі, зі скляними перегородками і декорований скульптурами та картинами сучасних художників.

Фото: ppastudio.ru

«Газпром нафта»

Приз глядацьких симпатій дістався офісу нафтової компанії в Санкт-Петербурзі. Архітектурним бюро «Поверх» потрібно було показати в проекті зв'язок часів. Так з'явився лофт з високотехнологічними робочими місцями. Крім дизайну, стояло завдання забезпечити комфорт і зручний зв'язок між департаментами всередині компанії. В офісі є переговорні, кабінети, трансформоване простір для лекцій і семінарів, кілька невеликих кухонь. Керівництво подбало про зонах відпочинку працівників: в одних розташовані масажні крісла, а на екрані крутяться релакс-відеоролики, в інших створені ігрові зони, стоять спортивні тренажери і більярдні столи.

Фото: etag.ru



Категория: Недвижимость