12 прикладів нестандартно пофарбованих стін у квартирі
Опубликованно 28.02.2020 06:02
Два в одному
Color block, або «кольорові блоки» — прийом, який прийшов з модних подіумів. Акценти виставляють великими деталями на стіні. Такий формат підійде тим, хто не може визначитися між улюбленими квітами і не хоче зупинятися на нейтральному інтер'єрі. Враховуйте, що вибрані відтінки повинні гармоніювати з меблями і декоративними елементами.
Фото: pinterest.com
Більше блоків
Дизайнери часто поєднують кілька контрастних кольорів або відтінків в одній гамі. Такі завдання складніше, але вони дають більше простору для творчості у наповненні кімнати. При грамотному розташуванні геометричних фігур на поверхні можна створювати об'ємні малюнки та оптичні ілюзії, які виходять за межі кімнати і візуально змінюють простір.
Фото: pinterest.com
Якщо брати протилежні в спектрі кольору, буде складно створити гармонійну композицію. Визначтеся, холодний або теплий тон вам підходить. Можна взяти один основний колір, наприклад трендовий класичний синій, і кілька додаткових відтінків. Таке забарвлення особливо актуально на стику стін, підлоги або стелі.
Фото: pinterest.com
Світла палітра
Інтер'єри зі стриманим дизайном поступаються трендам з яскравими сучасними деталями. Але якщо хочеться класичного затишку без превалюють яскравих відтінків, можна вибрати варіант з ніжними квітами, які доповнюють один одного. Наприклад, розбавити білу стіну світло-сірим трикутником.
Фото: pinterest.com
Без кордонів
Для створення більш об'ємного малюнка можна охопити не тільки несучі поверхні, але й інші частини інтер'єру. Наприклад, підібрати стіл або диван, в точності відповідний відтінку. Або, як це зробили дизайнери в цьому випадку, пофарбувати частину дверей. Жовтий прямокутник розташований з відступом від підлоги і виходить за межі косяків.
Фото: pinterest.com
Варіант без фарбування — підібрати колірне пляма в тон меблів і текстилю, наприклад шторам. Так створюється ефект падаючого світла. Зверніть увагу, що краще не змінювати штори без перефарбування стіни — концепція буде зруйнована.
Фото: pinterest.com
Зонування кольором
Кольорова фігура може не тільки стати помітною деталлю, але і візуально відгородити частину простору від основної кімнати. Так можна оформити читальний куточок, робочий стіл або місце для відпочинку.
Фото: pinterest.com
Акварель
Строгі лінії і геометричні фігури не підійдуть тим, хто хоче додати м'якість інтер'єру. Для затишної дівочої спальні або вітальні підійде фарбування в акварельній техніці. Воно припускає змішання квітів, плавні переходи, розлучення і півтони.
Фото: pinterest.com
Недофарбовані стіни
Розмиті межі можуть проходити між декількома квітами або тільки двома. Ефект недокрашенной стіни — той же color block, але менш кардинальний; він не вимагає строгої геометрії в просторі. Прийом підійде для частини стіни, але краще, щоб один з кольорів охоплював всю кімнату.
Фото: pinterest.com
Ombre walls
Ще більш ніжний варіант — перехід в техніці омбре. У цьому разі не повинно бути безформних плям: кольори розтягуються по всьому полотну, плавно переходячи з одного в інший. Для реалізації знадобиться кілька відтінків і професійні малярні навички.
Фото: pinterest.com
«Ялинка»
Подібний візерунок часто робили на дерев'яних панелях і шпалерах. Якщо ви вирішили фарбувати стіни, то його нескладно повторити за допомогою малярного скотча. Потрібно наклеїти його на білу поверхню, а потім пофарбувати в потрібний колір і відірвати скотч після висихання. Вийде цікавий орнамент, який підходить для дитячих кімнат.
Фото: mostcraft.com
Патерни
Якщо вам подобається стриманий варіант з повторюваним малюнком, його можна створити на стінах. Штампи для фарби роблять на замовлення, це можуть бути будь-які малюнки, які треба наносити за допомогою валика. Для деяких варіантів підійдуть відбитки побутових предметів, наприклад обідок чашки або основа картонній втулки.
Фото: pinterest.com
Категория: Недвижимость