Тропічний інтер'єр: 9 ідей, як перетворити квартиру в джунглі
Опубликованно 03.03.2020 00:14
Листя на стінах
Екзотична флора і фауна — тренд останніх років, повернувся з 70-х. Принти пальмового листя і птахів з південних країн перекочували з модних подіумів на стіни квартир. Виробники будматеріалів не відстають від дизайнерів: слідом за меблями і подушками з'явилися шпалери та плитка з тропічними малюнками. Базові тони інтер'єру: кольори зелені, білий, м'ятний, смарагдовий, бежевий і коричневий. Але головне — листя, в достатку що наповнюють простір. Найпростіше добитися ефекту за рахунок принтів на шпалерах. Дизайнери радять декорувати таким чином одну стіну, залишаючи інші однотонними, щоб уникнути візуальної захаращеності простору.
Фото: pinterest.com
Яскраві кольори
При всій строгості концепції вибір досить широкий: можна зробити кімнату темною або світлою, вибрати малюнок з мінімальною кількістю деталей і відтінків або яскраву соковиту картинку. Орієнтуйтеся на функціонал приміщення: для дитячої або вітальні підійдуть барвисті фотографії, в спальні і робочому кабінеті буде комфортніше в стриманому інтер'єрі без кричущих рисунків.
Фото: pinterest.com
В гущавині лісу
Якщо вибирати шпалери з сюжетною картиною, а не повторюваним паттерном, то можна створити ілюзію розширення простору. Це особливо актуально для невеликих приміщень. Поверхнею для «порталу в джунглі» може стати одна або дві стикуються стіни, а також перегородка в квартирі-студії.
Фото: homewallmurals.co.uk
Нейтральні тропіки
Тропічний дизайн асоціюється з буйством фарб, тому багато хто відмовляється від оформлення, воліючи стримані інтер'єри. Насправді, їх можна поєднати: внести свіжість природи в мінімалістичний дизайн. Вибирайте не дуже яскраві кольори, але пізнавані елементи джунглів. Підійдуть силуети, начерки та схематичні зображення, але максимально ненав'язливо будуть виглядати об'ємні малюнки пастельних відтінків. На цьому прикладі акценти розставлені за допомогою подушок і пледа в універсальних сірих відтінках.
Фото: etsy.com
Кухня в заростях
Навіть практичний кухонний інтер'єр виграє від зелених мотивів на стінах. Якщо ви багато готуєте, то краще вибирати миються будматеріали, плитку або замовити нанесення малюнка на пластиковий фартух.
Фото: pinterest.com
До того ж у кухні простіше всього варіювати аксесуари: підберіть посуд, килимки, рушники і скатертина в тон. Підсвічники, пальмове листя та бамбукові підставки в білих, бежевих і зелених тонах ідеально доповнять композицію.
Фото: pinterest.com
Оазиси в квартирі
Якщо не готові заповнити рослинністю більшу частину простору, можна створити тропіки в окремо взятому куточку квартири. Санвузол відмінно підійде для цієї мети: туалетну кімнату легко зробити оригінальною, задіявши стіни; потрібні шпалери, плитка або панелі з повторюваним малюнком в темних тонах. За рахунок відсутності меблів можна підбирати картинку будь-якої інтенсивності, але не забувайте про колір стін і стелі.
Фото: pinterest.com
Тропічні річки
Хочете скупатися в Амазонці? Розбавте тропічними сюжетами інтер'єр ванною. Можна обійтися шторою з принтом різьблених листя. У нейтральному світлому приміщенні будь-який малюнок буде виглядати гармонійно. Але краще, якщо ви додасте ідентичні за кольором чи малюнком аксесуари: мильниці, підставки для зубних щіток і рушники.
Фото: amazon.com
Оформлення квітами
Джунглі немислимі без живих рослин. Спробуйте доповнити інтер'єрний принт справжніми квітами. Ідеально, якщо вони будуть такими ж, які зображені на текстилі і шпалерах. Наприклад, монстера стала відмітною особливістю тропічних принтів. Вона невибаглива у догляді, коштує недорого і розростається різьбленими соковитими листям. До того ж це найпростіший варіант внесення кольору в інтер'єр: якщо ви вибрали шпалери з зображенням листя, то не потрібно буде підбирати меблі і предмети декору для гармонійних поєднань.
Фото: pinterest.com
Листяний текстиль
Мінус яскравих тематичних інтер'єрів в тому, що мода на них проходить, а картинка приїдається. Якщо ви не плануєте робити ремонт, але вам близька тема джунглів, наповніть її з допомогою легко замінних предметів. Наприклад, наволочок на декоративні подушки, пледів, постільної білизни та постерів на однотонних стінах.
Фото: pinterest.com
Категория: Недвижимость