10 незвичайних квартир, будинків і хмарочосів від «РБК-Нерухомості»
Опубликованно 07.03.2020 00:32
Міні-квартира в старій цистерні
Аргентинський архітектор Мартін Марро перетворив стару металеву цистерну з-під нафтопродуктів в оселі. Всередині жовтого бака він поставив ліжко, крісло, розмістив кілька книжкових полиць, невеликий стіл і плазмовий телевізор. По внутрішній поверхні житла аргентинець розвісив сімейні фотографії. Незвичайну бак-квартиру можна перевозити з місця на місце.
Фото: mart?n marro
Будинок-міст
В Заокському районі Тульської області побудували будинок-міст, який з'єднує два береги річки. Несуча конструкція будинку-мосту повністю виготовлена з дерева. Тут є панорамні вікна, з яких відкривається вид на річку. В будинку є дві спальні з власними санвузлами, кухня і обідня зона.
Несуча конструкція будинку-мосту повністю виготовлена з дерева
Двійка в московському будинку 1960-х років споруди
Архітектурна студія DVEKATI створила інтер'єр для московської двокімнатної 90-метрової квартири. Вона розташована в колишньому відомчому цегляному будинку кінця 1960-х років споруди поруч із зоопарком. Дизайн квартири виконаний у стилі сафарі. В інтер'єрі використані дизайнерські вінтажні елементи декору з колекції архітекторів.
Саморобна лава облицьована керамічною плиткою Equipe колекції Artisan, стать і фрагмент стіни — Equipe Caprice deco Origami. Стіна пофарбована фарбою Historie & Harmonie
Будинок-яйце
Будинок-яйце знаходиться в центрі Москви, в районі Чистих ставків на вулиці Машкова. Будівля побудована в 2002 році у формі пасхального яйця Фаберже. Будинок входить до рейтингу найбільш незвичайних будівель світу. Будинок-яйце виставлений на продаж за 407 млн руб. Площа круглої чотириповерхової будівлі становить 342 кв. м. В будинку є сауна, дві спальні з балконами та власними ванними кімнатами, вітальня з купольним стелею заввишки 5 м, покритим художнім розписом в дусі Ренесансу. У будівлі обладнаний ліфт з прозорою кабіною і підземна автостоянка.
Фото: Олександр Щербак/ТАСС
Будинок у формі квітки
У Підмосков'ї на березі Москви-ріки побудований будинок у вигляді розкритої квітки і з озелененням на даху. Архітектори спроектували будинок так, що його непомітно з повітря. Незвичайна форма будівлі як би зливається з природним ландшафтом. Площа двоповерхового будинку становить 5,3 тис. кв. м. На території будинку є ставок, басейн, лазня і спортмайданчик. На ділянці також є гостьовий будинок, дитяча зона, альтанка і піщаний пляж.
Площа двоповерхового будинку становить 5,3 тис. кв. м. Незвичайна форма будівлі нагадує розкрився квітка, зливається з ландшафтом (Фото: Ілля Іванов)
Мікроапартаменти
Дизайнери створили апартаменти в колишньому готелі «Алтай», розташованої на Готельній вулиці в Москві. При створенні цього інтер'єру дизайнери надихалися оточенням — п'ятиповерхівками з червоної цегли з просторими зеленими дворами. Забудова цього району проходила в кінці 1950-х — початку 1960-х років. На площі 17 кв. м дизайнери створили кілька функціональних зон. Обсяг простору надають два великих вікна. Ліжко розташована на подіумі, на стіні встановлено вінтажне дзеркало і радянська вішалка. Для економії простору, в квартирі передбачені ніші та антресоль для зберігання сезонних речей.
Площа простору всього 17 кв. м. Дизайнери створили тут кілька функціональних зон
«Зомбі-дім»
Петербурзьке архітектурне бюро Modern House розробило проект будинку-бункера, який допоможе своїм мешканцям пережити зомбі-апокаліпсис і ядерну загрозу. Перші два концепту під назвою Cyberhouse будуть побудовані для приватних замовників в Іспанії і США. Почати будівництво планується навесні-улітку 2020 року. За задумом архітекторів, в американській версії «зомбі-вдома» може з'явитися другий підземний поверх, в іспанській — власний басейн.
Фото: cdproject.ru
Хмарочос з найвищим атріумом
Хмарочос з найвищим у світі атріумом побудували в Пекіні. У будівлі під назвою Leeza Soho 45 поверхів, його площа — 172,8 тис. «квадратів». Хмарочос включає в себе офіси, магазини, 2,6 тис. паркувальних місць для велосипедів з замикаються шафками і душовими, а також місця для зарядки електромобілів. Фасади будівлі виконані з скла. Висота атріуму — 194 м. Він побив рекорд вежі Burj Al Arab в Дубаї.
Фото: Zaha Hadid Architects
Дерев'яний стадіон
В англійському графстві Глостершир побудують перший у світі дерев'яний футбольний стадіон. Енергоефективний футбольний стадіон клубу Forest Green Rovers розрахований на 5 тис. місць. Його висота складе 20 м. Він буде мати найнижче у світі вміст вуглецю серед спортивних споруд. Стадіон стане частиною нового екопарку.
Фото: Zaha Hadid Architects
Берлінський хмарочос
У Берліні побудують вежу висотою 150 м — будівля стане найвищим у місті. Висотка буде поєднувати в собі два авангардних стилю — німецького раціоналізму і радянського конструктивізму. Площа 35-поверхового житлового будинку становитиме 42 тис. «квадратів». У хмарочосі розташуються 337 квартир, офіси, кінотеатр, басейн, фітнес-центр, магазини, паркінг та інші об'єкти.
Фото: Ortner&Ortner Baukunst
Категория: Недвижимость